ISKRA

ISKRA

Iskra – świece zapłonowe i świece żarowe 

Polska marka Iskra to znany producent świec zapłonowych. Produkty marki Iskra, ze względu na wysoką jakość wykonania i dopasowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników, są cenione zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Historia przedsiębiorstwa sięga 1952 roku, wtedy jeszcze pod nazwą „Zakład Metalowy Kielce”. Zaledwie 3 lata później rozpoczęto tam próbną produkcję świec zapłonowych, którą na skalę masową wdrożono w kolejnym roku. W 1958 roku firma przyjęła nazwę Zakłady Precyzyjne „Iskra”, a w kolejnej dekadzie wprowadzono do produkcji 6 nowych rodzajów świec. Rok 1987 datuje powstanie 200-milionowego egzemplarza świecy, co świadczy o niesamowitej na tamte czasy skali produkcji. Rozpoczęcie procesu prywatyzacji fabryki nastąpiło 9 lipca 1991 roku, a już 1 sierpnia zarejestrowano jednoosobową spółkę Skarbu Państwa pod nazwą "Fabryka Łożysk Tocznych „Iskra” Spółka Akcyjna. W roku 1998 dokonano przejęcia firmy przez japońskie konsorcjum, w skład którego wchodziły firmy NSK i Nichimen. W wyniku tego przejęcia firma zmieniła swoją nazwę na "NSK ISKRA S.A." 

Jeśli rozglądasz się za zamiennikami świec żarowych do swojego samochodu, istnieje bardzo duża szansa, że w ofercie tego producenta znajdziesz dokładnie to, czego poszukujesz. Propozycje marki Iskra to między innymi świece żarowe do układów zapłonowych, których jakość potwierdzona została certyfikatem Krajowy Hit Towarowy. Odznaczenie to zostaje przyznane wyłącznie produktom wyróżniającym się starannością wykonania oraz niezawodnością działania. Ponieważ produkty Iskra należą do tego prestiżowego grona, zdecydowaliśmy się również na ich sprzedaż w Inter Cars! 

Iskra – produkty, które się wyróżniają 

Iskra to jedyny polski producent wysokiej jakości świec zapłonowych i żarowych. Długa historia firmy i niezmienna jakość oferowanego asortymentu zapewniły jej uznanie i wysoką pozycję w branży. Oferta marki to imponująca liczba ponad 160 typów świec zapłonowych. Jest ona na tyle szeroka, że znaleźć w niej można świece zapłonowe do samochodów osobowych większości marek. 

Przejrzyj dostępny w Inter Cars asortyment firmy Iskra. Produkty opatrzone są w specjalne oznaczenia, które pomogą Ci dobrać świece zapłonowe pasujące do Twojego pojazdu. Świece marki Iskra można wykorzystać w: 

  • samochodach,
  • motocyklach,
  • sprzęcie leśnym,
  • sprzęcie ogrodniczym.

Polski producent to niezwykle wyspecjalizowane, a zarazem stawiające na wszechstronność przedsiębiorstwo. Stawiając na produkty od Iskra wybierasz nie tylko różnorodność. Możesz mieć pewność co do ich jakości wykonania, odporności na uszkodzenia, jak również dobrej ceny. W końcu mowa o jedynym w Polsce producencie, który oferuje świece zapłonowe do silników zasilanych LPG oraz benzyną, a od jakiegoś czasu także dieslem (do tych jednostek przeznaczona jest linia D-super). 

Dlaczego warto postawić na produkty marki Iskra? 

Poszukując wysokiej jakości świec zapłonowych do swojego samochodu, nie możesz zlekceważyć klasy wykonania i solidności, którą zapewnia ten polski producent. Choć produkty marki Iskra znane są przede wszystkim w Polsce, równie dobrze radzą sobie na zagranicznych rynkach. Wyróżniają się długą żywotnością, co cieszy jeszcze bardziej, jeśli weźmiesz pod uwagę, w jak atrakcyjnych cenach można zakupić te świece zapłonowe. 

Produkty Iskra cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na autorską konstrukcję opracowaną przez producenta. To czyni propozycję tej marki z jednej strony unikatową na tle konkurencji, a z drugiej – dostosowaną do potrzeb każdego odbiorcy, które zmieniają się wraz z zapotrzebowaniem rynku na poszczególne komponenty. 

Wciąż zmieniające się wymagania konstruktorów samochodów nie stanowią dla marki Iskra problemu. Radzi sobie ona z nimi znakomicie, płynnie dostosowując oferowane produkty do dynamicznych zmian w branży motoryzacyjnej.  

Czy produkty Iskra to dobry wybór dla Ciebie? 

Jeśli na równi cenisz sobie wysoką jakość produktów z dobrą ceną, a równocześnie doceniasz pracę polskich producentów – Iskra jest tym, czego szukasz. Produkty od Iskra spełnią Twoje oczekiwania względem świec zapłonowych, a Ty będziesz cieszył się ich długą eksploatacją. . Polubisz markę za kompleksowe podejście i wysoką klasę wykonania części do układu zapłonowego Twojego samochodu. 

Najwyższe parametry jakościowe to znak rozpoznawczy polskiej marki Iskra. Czas, byś przekonał się o tej jakości osobiście. Zapoznaj się z pełną ofertą już teraz, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – pamiętaj, że możesz liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony. Sprawdź szeroką ofertę produktów marki Iskra w sklepie internetowym Inter Cars i znajdź świece zapłonowe odpowiednie dla Twojego samochodu. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): https://www.iskra.eu/

Produkty ISKRA w ofercie Sklep Inter Cars