IXON

IXON

Założyciel marki IXON miał jedynie 24 lata, kiedy w 1996 roku zrealizował swoje marzenie i otworzył firmę zajmującą się produkcją odzieży motocyklowej. Początkowo IXON zatrudniał jedynie 5 osób, jednak nie przeszkodziło to tej francuskiej marce w szybkim skompletowaniu pierwszej w historii oferty firmy.

Obecnie produkty IXON są znane i doceniane na całym świecie. Jak sami mówią, firmie przyświecają trzy cele: - Zapewnić rynkowi szeroką ofertę ubrań motocyklowych, za rozsądną cenę, spełniających najwyższe wymagania w kwestiach bezpieczeństwa i jakości. - Sprostać zapotrzebowaniu każdego motocyklisty. Posiadać w ofercie produkty zadowalające „niedzielnych kierowców”, wyczynowych sportowców, globtroterów tych którzy korzystają z motocykla na co dzień włącznie z kobietami, których z roku na rok przybywa w środowisku motocyklistów - Sprostać każdemu budżetowi, by ubrać motocyklistę stylowo i bezpiecznie.

Dzięki takiemu podejściu produkty IXON doskonale wpisują się w nasz rodzimy rynek. Świetna jakość za rozsądną cenę. Doskonały wygląd i funkcjonalność. Szeroka gama dopasowana do każdych potrzeb. Wszystko to cechuje produkty francuskiego IXON. W ofercie polskiego importera znajdziecie najwyższej jakości kombinezony motocyklowe, jedno i dwu-częściowe, kurtki skórzane i tekstylne, spodnie, rękawice. Wszystko z podziałem na ubrania damskie i męskie.

Produktom IXON zaufali między innymi Colin Edwards, Alex de Angelis Xavier Simeon oraz… Sebastian Loeb.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): http://www.ixon.com/www/Version1.0/index.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki IXON

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.