JAWOPLAST

Jawoplast - Kołpaki felg stalowych, wanny zlewowe

Założona w 1983 roku polska firma Jawoplast jest obecnie jednym z wiodących krajowych producentów kołpaków oraz akcesoriów samochodowych. Stale poszerzany asortyment przedsiębiorstwa obejmuje szeroki wybór wzorów kołpaków dostępnych w wielu popularnych rozmiarach, wykonanych z wysokojakościowych materiałów. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w produkcji i znajomość potrzeb rynku artykułów motoryzacyjnych zarówno w Polsce, jak i w sąsiednich krajach pozwala na opracowanie interesującej, kompleksowej oferty. Różnorodność asortymentu w połączeniu z wysokim standardem wykonania oraz przystępnymi cenami sprawia, że produkty marki Jawoplast cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1983
Strona www (polska): http://jawoplast.com.pl/
Katalog producenta: http://jawoplast.com.pl/index.php?action=listcategory&id=3&scroll=2

Produkty JAWOPLAST w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki JAWOPLAST

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.