JC AUTO

JC-Auto - Opony 4x4, bagażniki samochodowe

Części samochodowe znanej marki JC Auto obecne są na krajowym rynku od 1994 roku. Sprowadzane bezpośrednio od renomowanych światowych producentów komponentów do samochodów japońskich i koreańskich cieszą się dużą popularnością wśród klientów za sprawą trwałości i staranności wykonania oraz przystępnych cen. Produkty marki JC Auto dostępne są w Polsce wyłącznie za pośrednictwem firmy Inter Cars S.A.

W nieustannie rosnącym asortymencie marki JC Auto znajduje się między innymi szeroki wybór elementów układów zawieszenia, hamowania, chłodzenia i napędu do pojazdów osobowych, dostawczych i sportowych produkcji głównych azjatyckich koncernów motoryzacyjnych, takich jak Hyundai, Toyota czy Mitsubishi.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1994
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki JC AUTO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.