JC PREMIUM

JC PREMIUM

JC Premium, czyli polska marka części zamiennych 

Marka JC Premium należy bezpośrednio do polskiego dystrybutora części samochodowych Inter Cars, który znany jest w branży motoryzacyjnej z szerokiej gamy produktowej, a także doskonałej obsługi klientów. Główny asortyment to różnorodne filtry, które mogą być przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. W dodatku produkty marki JC Premium to także części przydatne do układu hamulcowego, napędowego, rozrządu oraz silnika. Te trafiają często do sklepów z komponentami, w których zaopatrują się zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty oraz serwisy.  

JC Premium to polska marka, która dość dynamicznie rozwinęła się na terenie kraju. Szeroki wybór części zamiennych powoli trafia też do innych państw europejskich. Silne zaplecze produkcyjne, dużo wypuszczonych produktów na rynek i podejście do biznesu z pasją znacznie pomaga firmie osiągać sukcesy w branży motoryzacyjnej. Z taką misją marka będzie działać w kolejnych latach. Ważne jest to, że części zamienne są dostępne dla wielu klientów ze względu na swoją cenę, a także popularność.  

Marka JC Premium, która stawia na skuteczność i jakość 

JC Premium to marka znana nie tylko w Polsce. Została uznana także na zagranicznym rynku. To wszystko przez swoją bogatą ofertę filtrów, a także ich wydajność, niezawodność oraz wysoką jakość. Nie ma problemu z doborem odpowiednich komponentów do swojej marki auta i konkretnego modelu.  

Jeśli szukasz balansu pomiędzy atrakcyjną ceną a wysoką jakością to postaw na markę JC Premium. Produkty świetnie sprawdzają się w wielu autach, nawet tych mocno eksploatowanych. Mogą pochwalić się dobrą ceną, dlatego każdy może sobie na nie pozwolić. 

Co ważne, produkty JC Premium są sprawdzane na każdym etapie produkcji. Liczne testy oraz badania świadczą o tym, że marka przykłada szczególną wagę do jakości i skuteczności. Opracowała specjalny zestaw testów, który musi przejść każda część wypuszczana na rynek. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie komponenty trafiają do użytku sprawne. Do dyspozycji masz wyłącznie takie produkty od JC Premium, które spełniły wysokie wymagania jakościowe. 

Lubisz stawiać na polskie marki, wspierając lokalny rynek? W takim razie zdecyduj się na produkty od JC Premium. W Inter Cars znajdziesz wiele ich części do wyboru.  

Wszystkie rodzaje filtrów i części, które masz do wyboru 

Produkty marki JC Premium, tak jak wspominaliśmy wcześniej, cieszą się szerokim zastosowaniem wśród aut osobowych oraz dostawczych. W Inter Cars znajdziesz wiele części kompatybilnych z markami europejskimi, japońskimi, koreańskich i amerykańskimi.  

Produkty JC Premium to szeroka gama filtrów powietrza. Składają się z obudowy oraz wymiennego wkładu. Skutecznie oczyszczają powietrze z kurzu, piasku czy sadzy, która to wytrąca się podczas procesu spalania. Najlepiej, aby tego typu komponenty zostały wymienione przez fachowców. Trzeba o to zadbać przynajmniej raz na 20 tysięcy kilometrów. 

Podczas regularnej konserwacji auta podobnie sprawa wygląda z filtrami kabinowymi. Także trzeba je wymienić raz na 15-20 tysięcy kilometrów lub raz do roku. Tego typu komponenty również znajdziesz w ofercie marki JC Premium. Tym samym zadbasz o jakość powietrza w kabinie, co bezpośrednio przełoży się na komfort i samopoczucie pasażerów oraz kierowcy. Do wyboru masz nowoczesne filtry z węglem aktywnym, które wyposażone są w dodatkową warstwę i zapobiegają przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. 

Produkty marki JC Premium to także filtry paliwa, które są przystosowane do pracy z silnikami benzynowymi oraz diesla. Do produkcji wykorzystywane są specjalne włókniny wysokiej jakości. 

W naszej ofercie marki JC Premium znajdziesz też separatory oleju, przewody odpowietrzające skrzynię i inne części przydatne nie tylko w domowym garażu, ale także w profesjonalnym warsztacie. Sprawdź cały asortyment i wybierz ten, który pasuje do Twojego auta! 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL