KAJA

Kaja - Gąbki samochodowe i akcesoria do mycia samochodów

Kaja-Jakubaszek sp. j. od 1990 r. stabilnie i systematycznie umacnia swoją pozycję w branży motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodów. Wśród nich szczególne miejsce zajmują wyroby z irchy naturalnej, które uzyskały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produkty KAJA charakteryzują się wysoką jakością (potwierdzoną certyfikatem spełniania normy ISO 9001:2008), która stanowi źródło sukcesów i główny priorytet rozwoju. Firma stale poszerza swój asortyment, korzystając z nowoczesnych materiałów oraz dbając o estetykę oferowanych produktów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1990
Strona www (polska): http://www.kaja.szczecin.pl/
Katalog producenta: http://www.kaja.szczecin.pl/images/folder_Kaja.pdf
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KAJA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.