KANACO

Kanaco - Piasty i łożyska kół

Kanaco – doskonała selekcja łożysk do Twojego auta 

Kanaco to należąca do polskiej grupy Inter Cars marka, której asortyment zawiera przede wszystkim zestawy naprawcze układów łożysk do samochodów wyprodukowanych w Japonii i Korei Południowej. Produkty marki pasują do samochodów takich producentów, jak:  

 • Toyota i Lexus,
 • Honda,
 • Mitsubishi,
 • Nissan,
 • Mazda,
 • Suzuki i Suzuki-Maruti,
 • Isuzu,
 • Subaru,
 • Kia,
 • Hyundai,
 • Daewoo/Chevrolet,
 • Ssangyong.

Użyjesz ich także do aut zbudowanych na bliźniaczych podwoziach, takich jak pick-up VW Taro (podwozie Toyoty Hilux) czy miejskie Citroen C1/Peugeot 107, które były produkowane wspólnie z Toyotą Aygo. Pasują także do Forda Probe II, który oparty jest na podwoziu Mazdy MX-6. Oczywiście to nie wszystko, bowiem katalog Kanaco obejmuje łożyska i zestawy naprawcze, pasujące do innych modeli aut, które często określa się generycznymi.  

Części zamienne Kanaco obejmują przede wszystkim łożyska kół, elementów zawieszenia i zestawy naprawcze zwrotnic. Kanaco selekcjonuje i kompletuje łożyska, tworząc z nich zestawy dopasowane do regeneracji elementów układu jezdnego, kierowniczego i zawieszenia Twojego auta. W ofercie producenta znajdują się także komplety łożysk do układów napędowych na przykład do skrzyń biegów lub łożyska wałów i półosi napędowych. 

Dlaczego warto sięgnąć po Kanaco? 

Łożyska do zestawów i części zamienne Kanaco dostarczane są przez największych producentów tego typu elementów. Za jakość i niezawodność produktów, jakie znajdziesz w zestawach naprawczych, odpowiadają takie firm,y jak NSK: (japoński producent łożysk, wytwarzający łożyska także w Polsce w fabryce NSK Iskra w Kielcach), Koyo/Jtekt (jeden z największych dostawców części samochodów i maszyn w Japonii), Nachi (japońskiej korporacji wyspecjalizowanej w mechanice precyzyjnej) czy Iljin Korea (jednego z największych na świecie dostawców części zamiennych do aut koreańskich), a także przodujący krajowi producenci. 

Dzięki komponentom wcześniej wymienionych firm łożyska kół, układy napędowe czy układy zawieszeń od Kanaco są w stanie skutecznie konkurować z o wiele droższymi częściami oryginalnymi czy zestawami naprawczymi bardziej znanych marek. Wyjątkowo szczegółowa kontrola jakości elementów i profesjonalny ich montaż powodują, że części Kanaco są cenione przez właścicieli „japończyków” i „koreańczyków” nie tylko w Polsce, ale także w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej.  

Zestawy naprawcze i łożyska kół marki Kanaco – wybierz to, co najlepsze 

Kupując zestawy lub łożyska kół marki Kanaco, nie tylko otrzymujesz kompletne i niezbędne części zamienne do swojego auta, ale także gwarancję jakości i doskonałego wykonania. Dzięki zastosowaniu łożysk Kanaco zapewnisz sobie pewne prowadzenie i bezpieczeństwo. Luz na piaście koła powoduje, że nie przylega ono odpowiednio do nawierzchni, a w zakręcie nie układa się zgodnie z założeniem projektanta zawieszenia. Może to prowadzić do niestabilności, łatwiejszego wpadania w poślizg czy nieprawidłowej pracy ABS i ESP. 

Zużyte łożyska kół mogą powodować także wzrost zużycia paliwa, a uszkodzone elementy łożyskowania zawieszenia wpływają na zużycie opon czy utrudniają operowanie kierownicą. Dbając o łożyskowanie, zaoszczędzisz wiele pieniędzy w dłuższej perspektywie, ponieważ ograniczasz zużycie powiązanych z nimi części. 

Dla klientów z pewnością znaczenie mają atrakcyjne ceny zestawów Kanaco. Znacząco ułatwi to utrzymanie samochodów z Japonii i Korei w idealnym stanie technicznym, zwłaszcza w przypadku starszych modeli, do których części zamienne są często trudno dostępne. Szczególnie przydatne mogą okazać się zestawy łożysk do samochodów Daewoo, ponieważ marka ta już nie istnieje jako producent aut (obecnie skupia się na artykułach AGD).Korzystając z oferty Kanaco, nie musisz więcej martwić się o to, czy do Twojego auta będą dostępne łożyska i zestawy naprawcze do zawieszenia lub układu kierowniczego. 

Marka Kanaco należy do polskiego kapitału i chociaż ściśle współpracuje z zagranicznymi dostawcami, to duża część produkcji odbywa się w Polsce. Wybierając Kanaco, wspierasz więc polską gospodarkę i pozwalasz utrzymać miejsca pracy w polskim sektorze przemysłowym. 

Kanaco jest marką stworzoną i zarządzaną przez grupę Inter Cars, dlatego tylko w naszym sklepie internetowym znajdziesz pełny asortyment marki, bez marży pośredników. Kupując w Inter Cars masz pewność, że produkt jest oryginalny i wyróżnia go gwarantowana przez nas jakość! 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL