KARCHER

Karcher - środki do mycia samochodów, myjki

Rodzinna firma założona w 1935 roku przez niemieckiego inżyniera Alfreda Kärchera już wkrótce po rozpoczęciu działalności zasłynęła z nowatorskich, starannie wykonanych produktów z zakresu technologii grzewczej, wykorzystywanych w lotnictwie i motoryzacji. Wyrobem wysokociśnieniowych przemysłowych urządzeń czyszczących wynalazca zajął się w latach 50.; w oparciu o poprzednie doświadczenia opracował niezwykle efektywny system podgrzewania wody, który do dziś używany jest w urządzeniach czyszczących marki Kärcher. Popularność pierwszych modeli wysokociśnieniowych myjek tego typu przyczyniła się do przyspieszenia rozwoju przedsiębiorstwa, którego pierwszą zagraniczną filię otwarto w 1962 roku. W latach 70. asortyment firmy poszerzył się o kolejne przemysłowe urządzenia czyszczące, między innymi odkurzacze, myjki parowe i oprzyrządowanie myjni samochodowych. W 1984 roku wprowadzenie do sprzedaży pierwszego wysokociśnieniowego urządzenia czyszczącego przeznaczonego do użytku prywatnego zrewolucjonizowało rynek, a ogromne zainteresowanie klientów indywidualnych tego typu artykułami gospodarstwa domowego ugruntowało pozycję firmy Kärcher. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje jedno z czołowych miejsc na światowym rynku technologii czyszczenia, a jego roczne obroty przekraczają półtora miliarda euro. W ofercie marki Kärcher znajduje się szeroki wybór urządzeń czyszczących dla wielu zastosowań.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1935
Strona www (polska): http://www.karcher.pl/pl/Produkty.htm
Strona www (świat): http://www.karcher.com/
Katalog producenta: http://www.karcher.pl/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych KARCHER

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Miałem przyjemność zakupu tego produktu i w sumie nie jestem zaskoczony. Wszystko chodzi rewelacyjnie zero problemu. Szkoda tylko że ten modele nie posiada opcji podgrzewania wody.

Zobacz wszystkie opinie o produktach KARCHER

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KARCHER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.