Kayaba KYB
KYB

Kayaba - amortyzatory i sprężyny

Laboratorium badawczo-produkcyjne, założone w Japonii w 1919 roku przez inżyniera Shiro Kayabę, na początku istnienia zajmowało się wyrobem hydraulicznych elementów podwozia na potrzeby lotnictwa. W latach 30. firma rozpoczęła produkcję amortyzatorów samochodowych, przeznaczonych na rodzimy rynek. Wraz z rozwojem japońskiej motoryzacji wzrosło zapotrzebowanie na wyroby przedsiębiorstwa; rozbudowywane przez lata zaplecze technologiczne firmy umożliwia obecnie produkcję ponad 4 milionów sztuk amortyzatorów miesięcznie. W 1974 roku w Stanach Zjednoczonych założono pierwszą zagraniczną filię przedsiębiorstwa; cztery lata później działalność rozpoczęło także przedstawicielstwo w Niemczech. Za sprawą niezwykle wysokiej jakości i precyzji wykonania wyroby tej marki zyskały ogromną popularność na rynkach światowych. Obecnie amortyzatory firmy KYB montowane są fabrycznie w wielu modelach samochodów głównych japońskich producentów, między innymi Toyota, Mitsubishi i Daihatsu.

Komponenty marki KYB dostępne na niezależnych rynkach części zamiennych powstają w fabrykach wyrabiających części na potrzeby pierwszego montażu, dzięki czemu dorównują jakością i trwałością elementom wybranym przez producentów samochodów. Szeroki asortyment produktów umożliwia dopasowanie niezbędnych części do wielu modeli pojazdów produkcji azjatyckiej, europejskiej i amerykańskiej.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1919
Strona www (polska): http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/index.asp
Strona www (świat): http://www.kyb.com/
Katalog producenta: http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/catalogue.asp
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KYB

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.