KEGEL

Pokrowce samochodowe i maty Kegel

Firma Kegel-Błażusiak, której korzenie sięgają 1979 roku, jest jednym z czołowych rodzimych producentów akcesoriów i pokrowców samochodowych na polskim rynku. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wyrobów oraz inwestycje w nowoczesne technologie produkcyjne przyczyniły się do jej ekspansji i sukcesu. W katalogu firmy znajdują się dywaniki, pokrowce na kierownice i fotele oraz inne akcesoria dla samochodów osobowych i ciężarowych, oraz gama wyposażonych w magnetyczne taśmy pokrowców chroniących elementy karoserii, przeznaczonych dla warsztatów samochodowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie Kegel-Błażusiak dostosować ofertę do potrzeb klientów, co ułatwia dobór odpowiedniego artykułu.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1979
Strona www (polska): http://www.pokrowce.com.pl/
Strona www (świat): http://www.pokrowce.com.pl/lang-2,index.php
Katalog producenta: http://www.pokrowce.com.pl/kategoria.php

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych KEGEL

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Pies jest zachwycony!

Zobacz wszystkie opinie o produktach KEGEL

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KEGEL

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.