K&N
K&N FILTERS

Filtry samochodowe KN

Filtry stożkowe Filtry panelowe Układy dolotowe Filtry oleju Filtry ODM Preparaty do konserwacji

O firmie K&N

Firma K&N jest wynalazcą i czołowym producentem sportowych filtrów samochodowych i motocyklowych.

Powstała w 1969 roku, w USA, jako firma rodzinna, jednak innowacyjność pomysłu i technologii wytwarzania filtrów, sprawiła, że K&N stał się liderem rynku w tej branży. Filtry z gazy bawełnianej są wielokrotnego użytku a ich niezawodność i doskonała jakość stawiają je w gamie produktów najchętniej wykorzystywanych przez zawodników sportów motorowych oraz użytkowników samochodów ulicznych.

W asortymencie K&N znajduje się ponad 3500 produktów, w tym filtrów panelowych – zamienników filtrów fabrycznych, filtrów uniwersalnych, stożkowych, kompletnych układów dolotowych i filtrów oleju.

Filtry powietrza K&N

Filtry powietrza firmy K&N są tak skonstruowane, aby uzyskiwać wysoki, praktycznie nieograniczony, przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu poziomu filtrowania zapewniającym długą żywotność silnika. Wysokoprzepływowe filtry z wkładem z gazy bawełnianej można myć i używać wielokrotnie.

Filtry powietrza K&N składają się z czterech do sześciu warstw bawełny ułożonej pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki. Tak przygotowana warstwa filtracyjna jest składana harmonijkowo co zwiększa jej powierzchnię. Filtry powietrza K&N są filtrami mokrymi, co oznacza, że są nasączone specjalnym olejkiem zatrzymującym najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Montaż sportowego filtra pozwala zwiększyć ilość powietrza zasysaną do komory spalania co może poprawić osiągi Twojego pojazdu, a możliwość wielkokrotnego wykorzystania takiego filtra zmniejsza koszty eksploatacji. Wszystkie produkty firmy K&N są przyjazne dla środowiska.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1969
Strona www (polska): http://knfilter.pl/default.htm
Strona www (świat): http://www.knfilters.com/
Katalog producenta: http://www.knfilters.com/search/appsearch_pl.aspx

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych K&N FILTERS

Ocena: (None) brak!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Pasuje do Mazdy5 2,3L produkowanej na rynek amerykański i kanadyjski. K&N ma włóknistą uszczelkę, czego np, filtr marki Filtron nie miał w ogóle. Dzięki temu ciasno wchodzi i się dobrze trzyma.

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (None) None
Cena (None) None
Satysfakcja (None) None

pokaż swój wykres z hamowni ją pokażę mój, z 10 konnym przyrostem mocy na stożku. Przerabia auto żeby lepiej buczało a nie jeździło to chyba tuner parkingowy, lub z pod remizy. Za dobre filtry wkładasz, na jacku sporcie też zdrowo pobuczy. Filtr dobrej jakości, niezbyt duży więc trzeba częściej myć. Brak jakichś rażących wad, rozsądna cena, ogólnie wart polecenia. Pozdrawiam, Grzesiek.

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Filtr kozacko buczy pod obciążeniem, gdy rozpędzamy samochód. Oczywiście opowieści "garażowych tunerów" o tym, że przybędzie nam piętnascie koni mozna włożyc między bajki, ale i tak jestem mega zadowolony. Teraz moja hondzia oddycha pełną piersią !! :) Paweł

Zobacz wszystkie opinie o produktach K&N FILTERS

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki K&N FILTERS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.