KNECHT

Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny - Knecht

Knecht 

Produkty marki Knecht cechuje wysoka jakość wykonania, która zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. W jej asortymencie znajdziesz różnego rodzaju filtry, m.in. powietrza, kabiny, paliwa, a także oleju.  

Knecht – produkty dla różnego rodzaju pojazdów 

Knecht dostarcza na rynek motoryzacyjny różnego rodzaju filtry. Ma w swojej ofercie takie, które przeznaczone są do wielu pojazdów, zarówno samochodów osobowych, jak i motocykli. Użytkownik niemal każdego samochodu, będzie mógł znaleźć produkt dla siebie. Firma Knecht jest dostawcą filtrów między innymi dla takich marek jak: BMW, Mercedes, Audi, Mazda, Volkswagen, Ford, Suzuki, Opel, Porsche, Renault, Volvo, Saab, Seat, Rover, Rolls Royce, Mitsubishi i Skoda. 

Produkty od Knecht pochodzą od doświadczonego producenta. Firma powstała w Niemczech w 1899 roku. Już 1929 zajęła się produkcją filtrów paliwowych, olejowych i powietrznych. To właśnie w tej dziedzinie rozwija się od tamtego czasu. Można więc powiedzieć, że miała ogromny udział w rozwoju tego segmentu branży motoryzacyjnej. Dzięki doświadczeniu i byciu jednym z innowatorów może dostarczać nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też takie, które odpowiadają na aktualne potrzeby szybko zmieniającego się rynku.  

Produkty marki Knecht – innowacyjne rozwiązania 

Marka Knecht od zawsze starała się nie tylko sprzedawać produkty oparte o sprawdzone rozwiązania, ale także dostarczać innowacje. Przykładem tego może być wprowadzenie w 1995 papieru jako filtra. Knecht była wtedy pierwszą firmą w Europie, która zdecydowała się na ten krok i zaczęła go popularyzować na większą skalę. Obecnie Knecht jest częścią grupy Mahle – jednego z największych na świecie producentów wysokiej jakości części dla branży motoryzacyjnej. Współcześnie, nowoczesnymi rozwiązaniami w portfolio Knecht, są ekologiczne filtry, które nie zawierają metali i mogą bez obaw zostać poddane utylizacji oraz filtry powietrza produkowane zgodnie z jakością oryginalnych produktów. 

Knecht – produkty o potwierdzonej jakości 

Branża motoryzacyjna to niezwykle wymagająca dziedzina. Wszystkie części OEM dostarczane w zastępstwie tych oryginalnych, muszą spełniać określone normy i standardy. Nie inaczej jest w przypadku filtrów. Możliwość ich produkcji dla największych marek samochodowych, a także w taki sposób, aby z powodzeniem zastępowały oryginalne części, nie jest łatwa. Produkty od Knecht jednak są wytwarzane tak, że spełnią te wymagania i odpowiadają na potrzeby rynku.  

Produkty marki Knecht charakteryzuje bardzo szeroka oferta. W przemyśle motoryzacyjnym filtry używane się na szeroką skalę. Knecht jako część grupy Mahle ma w swoim portfolio wiele linii produktów: 

  • linia CleanLine – filtry mające chronić elementy silników diesla,
  • filtry olejowe zapewniające bezpieczną i efektywną pracę skrzyni biegów,
  • filtry kabinowe dostarczające czyste powietrze do kabiny i chroniące szyby przed zamgleniem,
  • filtry paliwowe do samochodów, busów, autobusów, pojazdów przemysłowych, łodzi, dźwigów, ładowarek i wielu innych,
  • filtry powietrza chroniące przed przedwczesnym zużyciem się takich elementów jak zawory, cylindry, łożyska i inne,
  • filtry olejowe do silników.

Produkty Knecht – dla kierowcy i do warsztatu 

Filtry znajdują się w wielu elementach każdego samochodu i są to części mocno eksploatowane. Dlatego też prędzej czy później będzie trzeba je wymienić. Warto wtedy zwrócić się po filtry marki Knecht. Sprawdzą się one niezależnie od tego, jaki samochód posiadasz – bez problemu dokonasz wymiany filtra w swoim samochodzie. 

Produkty Knecht – potwierdzona jakość 

Filtry tej firmy cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Przedsiębiorstwo prężnie działa również w krajach azjatyckich. Produkty od Knecht stają się więc często pierwszym wyborem nie tylko w samochodach największych europejskich producentów, ale także azjatyckich. Wszystkie produkty Knecht, które są dostarczane na rynek, posiadają odpowiednie certyfikaty, świadczące o spełnianiu obowiązujących norm i standardów.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1899
Strona www (polska): http://www.pl.mahle.com/
Strona www (świat): http://www.mahle.com/
Katalog producenta: http://217.6.60.45/mahle/start.jsp?sprache=en_GB

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych KNECHT

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

fajnie filtruje olej

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Wszystko ok!! Pasuje bez problemów!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Wszystko ok!! Pasuję bez żadnych problemów!! POLECAM

Zobacz wszystkie opinie o produktach KNECHT

Produkty KNECHT w ofercie Sklep Inter Cars