KNECHT

Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny - Knecht

Knecht 

Produkty marki Knecht cechuje wysoka jakość wykonania, która zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. W jej asortymencie znajdziesz różnego rodzaju filtry, m.in. powietrza, kabiny, paliwa, a także oleju.  

Knecht – produkty dla różnego rodzaju pojazdów 

Knecht dostarcza na rynek motoryzacyjny różnego rodzaju filtry. Ma w swojej ofercie takie, które przeznaczone są do wielu pojazdów, zarówno samochodów osobowych, jak i motocykli. Użytkownik niemal każdego samochodu, będzie mógł znaleźć produkt dla siebie. Firma Knecht jest dostawcą filtrów między innymi dla takich marek jak: BMW, Mercedes, Audi, Mazda, Volkswagen, Ford, Suzuki, Opel, Porsche, Renault, Volvo, Saab, Seat, Rover, Rolls Royce, Mitsubishi i Skoda. 

Produkty od Knecht pochodzą od doświadczonego producenta. Firma powstała w Niemczech w 1899 roku. Już 1929 zajęła się produkcją filtrów paliwowych, olejowych i powietrznych. To właśnie w tej dziedzinie rozwija się od tamtego czasu. Można więc powiedzieć, że miała ogromny udział w rozwoju tego segmentu branży motoryzacyjnej. Dzięki doświadczeniu i byciu jednym z innowatorów może dostarczać nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też takie, które odpowiadają na aktualne potrzeby szybko zmieniającego się rynku.  

Produkty marki Knecht – innowacyjne rozwiązania 

Marka Knecht od zawsze starała się nie tylko sprzedawać produkty oparte o sprawdzone rozwiązania, ale także dostarczać innowacje. Przykładem tego może być wprowadzenie w 1995 papieru jako filtra. Knecht była wtedy pierwszą firmą w Europie, która zdecydowała się na ten krok i zaczęła go popularyzować na większą skalę. Obecnie Knecht jest częścią grupy Mahle – jednego z największych na świecie producentów wysokiej jakości części dla branży motoryzacyjnej. Współcześnie, nowoczesnymi rozwiązaniami w portfolio Knecht, są ekologiczne filtry, które nie zawierają metali i mogą bez obaw zostać poddane utylizacji oraz filtry powietrza produkowane zgodnie z jakością oryginalnych produktów. 

Knecht – produkty o potwierdzonej jakości 

Branża motoryzacyjna to niezwykle wymagająca dziedzina. Wszystkie części OEM dostarczane w zastępstwie tych oryginalnych, muszą spełniać określone normy i standardy. Nie inaczej jest w przypadku filtrów. Możliwość ich produkcji dla największych marek samochodowych, a także w taki sposób, aby z powodzeniem zastępowały oryginalne części, nie jest łatwa. Produkty od Knecht jednak są wytwarzane tak, że spełnią te wymagania i odpowiadają na potrzeby rynku.  

Produkty marki Knecht charakteryzuje bardzo szeroka oferta. W przemyśle motoryzacyjnym filtry używane się na szeroką skalę. Knecht jako część grupy Mahle ma w swoim portfolio wiele linii produktów: 

  • linia CleanLine – filtry mające chronić elementy silników diesla,
  • filtry olejowe zapewniające bezpieczną i efektywną pracę skrzyni biegów,
  • filtry kabinowe dostarczające czyste powietrze do kabiny i chroniące szyby przed zamgleniem,
  • filtry paliwowe do samochodów, busów, autobusów, pojazdów przemysłowych, łodzi, dźwigów, ładowarek i wielu innych,
  • filtry powietrza chroniące przed przedwczesnym zużyciem się takich elementów jak zawory, cylindry, łożyska i inne,
  • filtry olejowe do silników.

Produkty Knecht – dla kierowcy i do warsztatu 

Filtry znajdują się w wielu elementach każdego samochodu i są to części mocno eksploatowane. Dlatego też prędzej czy później będzie trzeba je wymienić. Warto wtedy zwrócić się po filtry marki Knecht. Sprawdzą się one niezależnie od tego, jaki samochód posiadasz – bez problemu dokonasz wymiany filtra w swoim samochodzie. 

Produkty Knecht – potwierdzona jakość 

Filtry tej firmy cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Przedsiębiorstwo prężnie działa również w krajach azjatyckich. Produkty od Knecht stają się więc często pierwszym wyborem nie tylko w samochodach największych europejskich producentów, ale także azjatyckich. Wszystkie produkty Knecht, które są dostarczane na rynek, posiadają odpowiednie certyfikaty, świadczące o spełnianiu obowiązujących norm i standardów.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1899
Strona www (polska): http://www.pl.mahle.com/
Strona www (świat): http://www.mahle.com/
Katalog producenta: http://217.6.60.45/mahle/start.jsp?sprache=en_GB

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych KNECHT

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

fajnie filtruje olej

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Wszystko ok!! Pasuje bez problemów!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Wszystko ok!! Pasuję bez żadnych problemów!! POLECAM

Zobacz wszystkie opinie o produktach KNECHT

Produkty KNECHT w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KNECHT

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.