KOYO

KOYO

Łożyska marki Koyo, produkowane niegdyś przez korporację Koyo Seiko Co., której działalność rozpoczęła się w 1921 roku od jednego zakładu produkcyjnego, od dziesięcioleci cieszą się dobrą opinią na rynkach międzynarodowych. W 2006 roku korporacja dokonała fuzji z TMW – kolejnym wybitnym japońskim producentem części samochodowych, współpracującym z wieloma rodzimymi producentami pojazdów. W wyniku połączenia firm powstała korporacja Jtekt, która w oparciu o wieloletni dorobek obu przedsiębiorstw kontynuuje tradycje produkcji wysokojakościowych, starannie wykończonych i nieustannie udoskonalanych wyrobów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Roczne zyski korporacji przekraczają 10 miliardów dolarów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1921
Strona www (świat): http://www.jtekt.co.jp/
Katalog producenta: http://www.jtekt.co.jp/e/products/index.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KOYO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.