KRONPRINZ

Kronprinz - Felgi stalowe osobowe i dostawcze

Fabryka założona w 1897 roku przez Rudolfa Kronenberga i Carla Prinza w słynącym z przemysłu metalurgicznego mieście Solingen trudniła się wyrobem kół dla bicykli i automobili. W czasach stalowo-drewnianych szprychowych kół przedsiębiorstwo stopniowo opracowywało szereg nowatorskich rozwiązań, które zmieniły oblicze motoryzacji, poczynając od przeznaczonych dla samochodów pasażerskich kół ze zdejmowaną stalową obręczą, ułatwiającą montaż i demontaż ogumienia. Nieustanne unowocześnianie zaplecza produkcyjnego i wdrażanie innowacyjnych projektów, jak na przykład wyrób stalowych kół bez szprych w latach 30. XX wieku, zapewniły wyrobom marki Kronprinz zaufanie klientów na rynkach europejskich. Lata 50. i upowszechnienie się technologii opon bezdętkowych przyniosły kolejne udoskonalenia, między innymi usprawnienie procesu produkcji stalowych felg. Firma rozwijała się prężnie, zaspokajając rosnący popyt na wysokojakościowe koła dla samochodów osobowych i ciężarowych. W latach 80. przedsiębiorstwo zajęło się także opracowywaniem efektywnych technologii wyrobu felg z lekkich stopów metali. Obecnie stalowe i aluminiowe felgi produkcji firmy Kronprinz stanowią część wyposażenia oryginalnego pojazdów wielu europejskich marek. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod projektowania, produkcji i badań jakościowych asortyment firmy Kronprinz cechuje się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem, ale także wysoką trwałością i dobrymi właściwościami jezdnymi.

Kraj pochodzenia / siedziby: DE
Rok założenia firmy: 1897
Strona www (świat): http://www.kronprinz.de/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki KRONPRINZ

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.