Lauber - still on the road

Dodaj producenta do ulubionych
Lauber Sp. z o.o. jest jedną z największych fabryk zajmującą się produkcją i regenracją przemysłową części samochodowych w Europie środkowo-wschodniej. Na przestrzeni ostatnich lat produkcja w firmie zwiększyła się ponad dziesięciokrotnie, przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych norm testów jakości stosowanych przez potentatów światowych. Nasz asortyment zarówno nowych, jak i regnerowanych podzespołów obejmuje ponad 12 tysięcy pozycji do wszystkich, dostępnych na rynku modeli aut osobowych. Stanowi to 95% pokrycia rynku europejskiego.
zobacz video

Lauber - profesjonalna regeneracja części samochodowych

Usługa regeneracji trwa do dwóch dni roboczych i obejmuje: przekładnie kierownicze ze wspomaganiem, pompy wspomagania układu kierowniczeg, alternatory, rozruszniki i zaciski hamulcowe.

25 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty 12 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty

Usługa regeneracji

Regeneracja części jest działaniem polegającym na przywróceniu właściwości użytkowych częściom zużytym lub uszkodzonym.
Ma ona charakter obróbki kompleksowej, w wyniku której przywraca się częściom wymagany kształt, parametry i właściwości niezbędne do dalszej pracy. Stosuje się ją zwłaszcza wtedy, gdy nie ma nowej, zastępczej części lub gdy koszt regeneracji jest mniejszy niż nowa część oraz wtedy gdy odpad jest uciążliwy dla środowiska.


Zamów wycenę!

Tel. (059) 848 11 36, 661 603 688
www.skuprdzeni.pl
www.lauber.pl
Strona www (polska):
http://www.lauber.pl/

Strona www (świat):
http://www.lauber.pl/en

Katalog producenta:
http://elauber.pl/

Produkt regenerowanyFAQ - najczęściej zadawane pytania:

Co to jest rdzeń?
Jest to wymontowana część z auta, która może zostać przjętea przez dystrybutora w przypadku zakupu produktu regenerowanego i obniżenia jego ceny poprzez zwrot kaucji za rdzeń. Zwracana, wymontowana część (rdzeń) musi być odpowiednikiem zakupionego towaru objętego sprzedażą "towar regenerowany" i wskazane jest aby dostarczyć ją w opakowaniu po zakupionym egzemplatrzu. Przyjęta może być tylko część kompletnia i nie rozłożona na elementy składowe.

Co to jest kaucja?
Jest to wartość rdzenia wyrażona w PLN, która jest doliczana do ceny towaru w przypadku gdy klient kupując produkt regenerowany nie zwróci starej wymontowanej z auta części, lub zwróci w stanie nie spełniającym kryteriów jej przyjęcia (rdzeń uszkodzony) Np. alternator kosztuje 250 zł, kaucja za zwrot wymontowanej części: 50zł. Klient złożył zamówienie na alternator w kwocie 250 zł, następnie zdemontował i oddał starą część, za którą została zwrócona mu kaucja 50zł. W rzeczywistym rozrachunku Klient poniósł koszt zakupu alternatora w kwocie 200 zł.

Jakiej jakości jest produkt fabrycznie regenerowany?
Produkt fabrycznie regenerowany spełnia normy produktu nowego, tzn. przechodzi wieloetapowy proces kontroli jakości oraz udzielana jest na niego 2 letnia gwarancja.

Ile wynosi okres gwarancji na produkt fabrycznie regenerowany?
2 lata, produkty LAUBER objęte są pisemną 25-miesięczną gwarancją.

Gdzie mogę kupić produkt regenerowany?
W sieci dystrybucji Inter Cars lub w sieci współpracujących warsztatów.


Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy demontażu starej części (rdzenia w pojeździe)?
Należy zwrócić szczegółną ostrożność aby podczas demontażu nie uszkodzić części (rdzenia) ponieważ wszelkie uszkodzenia mechaniczne lub ślady ingerencji dyskwalifikują zwrot kaucji za rdzeń przy zakupie produktu regenerowanego.

Co to jest produkt fabrycznie regenerowany?
Produkt fabrycznie regenerowany spełnia normy produktu nowego, tzn. przechodzi wieloetapowy proces kontroli jakości oraz udzielana jest na niego 2 letnia gwarancja.

Ile mogę zaoszczędzić kupując produkt regenerowany?
Kupując produkt regenerowany i zwaracają odpowiednik starej części (rdzenia) można zaoszczędzić do 80% ceny.

Jaka jest największa korzyść z zakupu produktu regenerowanego?
2 letnia gwarancja, obniżenie ceny zakupionej częsci poprzez zwrot kaucji za starą część (rdzeń)