EUROLITES LEART

Oświetlenie samochodowe Leart

Działająca od 1947 roku włoska firma Eurolites, do której należy znana marka Leart, jest jednym z największych europejskich producentów oświetlenia samochodów osobowych i ciężarowych. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że bogata oferta firmy stale zawiera wyroby odpowiadające zmieniającym się nieustannie potrzebom klientów. Produkty marki Leart, wyrabiane z wysokojakościowych materiałów i poddawane skrupulatnej kontroli standardów wykonania, cechują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz wysoką dostępnością na niezależnym rynku części zamiennych. Samochodowe wyroby oświetleniowe produkowane przez firmę Eurolites można porównywać z elementami wyposażenia oryginalnego.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1947
Strona www (świat): http://www.eurolites.it/
Katalog producenta: http://www.eurolites.it/catalogo2/index.php?lng=en_US&evt[catalogue-viewSearch]

Produkty EUROLITES LEART w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki EUROLITES LEART

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.