LEMA

Lema - uszczelki pokryw i głowic, poduszki zawieszenia

Produkty Lema – części do samochodów dostawczych i ciężarowych 

Firma Lema to istniejący od 1969 roku włoski producent części motoryzacyjnych. Marka wyspecjalizowała się w dostarczaniu na rynek wysokiej jakości części do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów.  

Podstawowe produkty marki Lema to elementy metalowo-gumowe do układów zawieszenia, kierowniczego czy napędowego, sworznie zwrotnicy, przewody gumowe i uszczelki zarówno do układów silnikowych (głowice, pokrywy, układy turbodoładowania czy układu dolotowego), jak i do innych elementów pojazdów (układy hamulcowe i pneumatyczne).  

W ofercie firmy znajdziesz części do większości jeżdżących po naszych drogach ciężarówek, ciągników siodłowych i busów. Produkty Lema przeznaczone są do takich marek jak Iveco, Mercedes-Benz, Scania czy Volvo oraz do dostawczych modeli marek globalnych, takich jak Volkswagen czy Ford.  

Włoska firma jest jednym z największych producentów w swoim sektorze rynku. Dzięki skali produkcji i rozbudowanej sieci dystrybucji produkty od Lema są łatwo dostępne i trafiają do klienta w bardzo krótkim czasie. To bardzo ważne w przypadku samochodów wykorzystywanych do pracy. Krótszy czas oczekiwania na części przekłada się na mniejsze straty związane z serwisowaniem pojazdu.  

Lema – części zamienne równe oryginałowi  

Główną misją firmy jest dostarczanie części zamiennych, których właściwości nie będą odbiegać w żadnym stopniu od oryginalnych elementów pierwszego montażu.  

Aby było to możliwe, produkty marki Lema są wytwarzane z materiałów tej samej klasy, co oryginalne. Dzięki nowoczesnym metodom produkcyjnym, restrykcyjnej kontroli jakości, potwierdzonej certyfikatami TÜV oraz ISO 9001 i 14001, parametry części są idealnie dopasowane do użytkowania. W przypadku podzespołów do starszych modeli pojazdów produkty Lema będą zwykle przewyższać parametrami pierwotnie zamontowane elementy.  

Zastosowanie części Lema sprawi, że okresy międzyserwisowe się wydłużą, a pracownicy nie będą się stresować sprawnością swoich pojazdów. Znacząco podniesie to zyski, jakie możesz osiągnąć z użytkowania pojazdu. To wszystko potwierdza, jak ważne jest, aby serwisować samochody komercyjne z użyciem najwyższej jakości części zamiennych.  

Lema – produkty dla Twojej firmy  

Fabryki włoskiej marki są przygotowane do produkcji, kształtowania i łączenia z innymi materiałami nowoczesnych, syntetycznych materiałów gumowych.  

Oferta firmy obejmuje ponad 12 000 pozycji. Największą grupą oferowanych produktów są uszczelnienia i poduszki silnika oraz elementy zawieszenia. Wśród uszczelnień od tej firmyznajdziesz kompletne zestawy i pojedyncze uszczelki do silników montowanych w samochodach ciężarowych, dostawczych i autobusach. W skład zestawu wchodzą wszystkie uszczelki i ringi potrzebne do kompleksowego remontu jednostki napędowej lub jej uszczelnienia. Jedynym elementem nieznajdującym się w zestawie są uszczelki łożysk wału korbowego. Jednak je również znajdziesz w ofercie firmy.  

Równie szeroka jest oferta elementów metalowo-gumowych. Produkty marki Lema w tej kategorii obejmują poduszki skrzyni biegów, a także silentblocki, tuleje gumowe, elementy mocowania wydechu i poduszki oraz odboje zawieszenia. Części metalowo-gumowe od tej marki to także podpory wału napędowego i gumowe przeguby wału charakterystyczne dla w pojazdów ciężarowych.  

Ważnym elementem asortymentu Lema są także uniwersalne węże i przewody gumowe przeznaczone do układu chłodzenia wodnego oraz przewody układu intercoolera wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych.  

Kraj pochodzenia / siedziby: IT
Rok założenia firmy: 1968
Strona www (świat): http://www.lema-parts.it/