LEMFOERDER

Lemfoerder - Poduszki zawieszenia, łączniki i końcówki drążków

Lemfoerder – lider w produkcji części motoryzacyjnych 

Lemfoerder efektywnie rozwijająca się marka, która za cel obrała sobie innowacyjność, gwarancję solidnego wykonania oraz wysoką jakość produkowanych produktów. Ten niemiecki producent rozpoczął swoją działalność zaraz po zakończeniu II Wojny Światowej, dzięki czemu od razu stał się jednym z czołowych producentów zawieszeń, jak i również części do układów kierowniczych. Lemfoerder od samego początku posiadał w swojej ofercie podzespoły do samochodów osobowych. 

Marka nie zamierza się zatrzymywać w swoich działaniach. Nieprzerwanie obserwuje kierunki rozwoju zachodzące w świecie motoryzacji, czym dostosowuje się do unowocześnień stosowanych zarówno do producentów, jak i swoich indywidualnych klientów. Ponadto, by spełnić ten warunek, producent dopracowuje pod każdym względem swój asortyment na podstawie siły, materiałów, wymiarów, trwałość i funkcjonalność.  

Produkty marki Lemfoerder  

Produkty marki Lemfoerder dzięki staranności wykonania są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których solidność oraz trwałość to najważniejsze parametry przy wyborze odpowiednich części do swojego samochodu. Dbałość o tego typu szczegóły sprawia, że obecnie ten producent współpracuje z wieloma światowymi markami motoryzacyjnymi. Ponadto od samego początku swojej działalności Lemfoerder stawia na rozwój technologiczny, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanego przez niego asortymentu. Przełomowy dla firmy okazał się jednak rok 2003, kiedy to niemiecki producent połączył swoje siły z korporacją ZF Friedrichshafen AG. 

Produkty od Lemfoerder są stale udoskonalane i unowocześniane. O solidności producenta świadczy fakt, że obecnie wytwarza on części wykorzystywane w pierwszym montażu aut takich marek, jak chociażby BMW. Katalog oferowanych przez firmę produktów jest bardzo szeroki oraz obejmuje między innymi części do układu zawieszenia m.in. takie jak łączniki czy wahacze.  

Należy również wspomnieć, że produkty Lemfoerder nie są stosowane wyłącznie w samochodach osobowych. Stanowią one również kluczowy komponent pojazdów dostawczych, ciężarowych, a także autobusów.  

Dlaczego warto wybrać produkty od Lemfoerder? 

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, że produkty marki Lemfoerder charakteryzują się specyfiką wykonania, która skupia swoją uwagę, szczególne na ich wykonanie. Ta niemiecka firma dysponuje zarówno zakładami produkcyjnymi, jak i wykształconymi specjalistami w dziecinie motoryzacji na całym świecie. Dlatego staranność wykonania ma bezpośrednie przełożenie na jakość asortymentu Lemfoerder. Produkty tej marki są gwarantem na długie oraz bezproblemowe użytkowanie pojazdu. 

Z kolei jej niezawodność ma bezpośrednie przełożenie na obniżenie kosztów eksploatacji. Im rzadziej wymieniasz daną część w zawieszeniu swojego samochodu, tym więcej oszczędzasz. Dlatego produkty Lemfoerder są idealne dla kierowców, którym zależy równocześnie na bezpieczeństwie w trakcie jazdy, jak i na racjonalizacji swoich wydatków.  

Na uwagę zasługuje również szeroki katalog oferowanych części. Wybierając produkty od Lemfoerder możesz mieć pewność, że znajdziesz to, czego akurat potrzebujesz do swojego samochodu. Za pomocą części od jednego producenta będziesz w stanie wyremontować praktycznie cały układ zawieszenia w pojeździe. 

Jako że w swojej propozycji produktowej niemiecki producent dysponuje szerokim zakresem części do układów zawieszenia, możesz wybrać pojedyncze podzespoły takie jak wahacze czy łączniki drążków stabilizatora. Ponadto produkty marki Lemfoerder to także gotowe układy zawieszeń czy układy kierownicze. Dzięki dostępności całych układów możesz przy jednym zakupie wyposażyć się we wszystkie potrzebne części do wykonania bieżącej naprawy Twego samochodu. To z kolei przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy, które wynikają z jednorazowego zakupu całości wymaganych do naprawy komponentów. 

Szerokie zastosowanie produktów marki Lemfoerder 

Lemfoerder to producent, który stawia na wszechstronność. Za pomocą oferowanych produktów jesteś w stanie wykonać kompleksowy remont całego układu zawieszenia. W ich ofercie znajdziesz podzespoły do układów zawieszeń, ale także układy kierownicze bądź pojedyncze części. Oferując tak dużą liczbę produktów, producent odpowiada na zapotrzebowanie szerokiego grona swoich motoryzacyjnych odbiorców. To oznacza zarówno warsztaty, jak i klientów indywidualnych. Poszukując części do swojego auta, jesteś więc w stanie w krótkim czasie znaleźć wszystko to, co akurat jest Ci potrzebne.  

Decydując się na ofertę tej niemieckiej marki, możesz mieć pewność, że zakupione produkty będą charakteryzowały się wytrwałością oraz funkcjonalnością. Pamiętaj jednak, że decyzja o nabyciu części od renomowanego dostawcy zagwarantuje Ci pewność oraz to, co najważniejsze – bezpieczeństwo na drodze.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1947
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki LEMFOERDER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.