LEMFÖRDER

Lemfoerder - Poduszki zawieszenia, łączniki i końcówki drążków

Przedsiębiorstwo trudniące się wyrobem części metalowych założone w 1947 roku w niemieckim mieście Lemförde, pod kierownictwem dyrektora Jürgena Ulderupa stało się jednym z najważniejszych producentów części układów kierowniczych i zawieszenia dla samochodów osobowych i komercyjnych. Wysokojakościowe komponenty marki Lemförder szybko zyskały nieustającą do dziś popularność wśród wymagających klientów za sprawą wysokiej staranności wykonania, której zawdzięczają swoją niezwykłą trwałość.

Firma, która w 2003 roku połączyła się z korporacją ZF Friedrichshafen AG, wytwarza części na potrzeby pierwszego montażu między innymi w samochodach marki BMW. Łączniki, wahacze i inne produkty tej marki cieszą się zaufaniem nabywców na całym świecie.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1947
Strona www (świat): http://www.zf.com/brands/content/en/lemfoerder/homepage_lemfoerder/homepage_lemfoerder.jsp
Katalog producenta: http://www.zf.com/brands/content/en/lemfoerder/products_lemfoerder/online_cataloge_lemfoerder/webcat3_lemfoerder_1/online_catalog_lemfoerder.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki LEMFÖRDER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.