Lesjofors
LESJÖFORS

Lesjofors - sprężyny

Szwedzka firma Lesjöfors powstała w 1675 roku, a od 1852 roku rozpoczęła produkcję sprężyn. Obecnie Lesjöfors jest jednym z największych światowych producentów wielu rodzajów sprężyn na potrzeby przemysłu oraz motoryzacji. Dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym wyroby Lesjöfors cechują się wysoką jakością, co w połączeniu z umiarkowanymi cenami zapewnia im nieustającą popularność na rynku.

W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wybór sprężyn gazowych oraz komponentów zawieszenia, zarówno sprężyn obniżających o charakterystyce sportowej, jak i produktów odpowiadających parametrami elementom oryginalnym.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1675
Strona www (świat): http://www.lesjoforsab.com/
Katalog producenta: http://catalog.lesjoforsab.com/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych LESJÖFORS

Ocena: (None) brak!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

polecam do 307 zdecydowanie lepsza niż ta na montaż fabryczny , o wiele lepiej i ciszej wybiera dziury jedyna wada ( dla niektórych ) auto idzie mocno w górę

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Bardzo dobry zamiennik. Bezproblemowy w samodzielnym montażu. Znacznie tańszy od cen oryginalnego Stabilusa w ASO! Szczera rekomendacja dla tego produktu.

Zobacz wszystkie opinie o produktach LESJÖFORS

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki LESJÖFORS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.