LIFTEX

Podnośniki hydrauliczne Liftex

Firma Liftex, jeden z czołowych polskich producentów i eksporterów podnośników oraz pras hydraulicznych, istnieje od 1951 roku. W pierwszych latach działalności przedsiębiorstwo trudniło się naprawami samochodów, natomiast urządzenia hydrauliczne znalazły się w jego ofercie pod koniec lat 50. Nieustannie udoskonalane linie produkcyjne oraz asortyment poszerzany w miarę zmieniających się wymagań nabywców w połączeniu z prowadzoną rozsądną polityką cenową zapewniły firmie Liftex wysoką pozycję na rynku – do grona jej klientów zaliczają się między innymi firmy Autosan i MAN oraz szereg przedsiębiorstw w wielu krajach świata. Obecnie w ofercie firmy Liftex znajduje się szeroka gama podnośników hydraulicznych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1951
Strona www (polska): http://www.liftex.pl/
Katalog producenta: http://www.liftex.pl/produkty.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki LIFTEX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.