MAGNUM TECHNOLOGY

Amortyzatory i Sprzężyny Magnum Technology

Magnum Technology – niska cena, wysokie osiągi 

Magnum Technologyto niezależny producent części zamiennych, wyspecjalizowany w wytwarzaniu elementów zawieszeń samochodowych. W szczególności elementów układów amortyzacji. Misją marki jest dostarczenie klientom pełnowartościowych produktów w umiarkowanej cenie. 

Produkty marki Magnum Technology opracowywane są w nowoczesnych laboratoriach badawczo-rozwojowych. Opierając się na inżynierii wstecznej i nowych technologiach, inżynierowie firmy są w stanie stworzyć produkt o właściwościach porównywalnych z częściami oryginalnymi. 

Dbałość o jak najlepsze części nie kończy się w biurach projektowych. Produkty Magnum Technologyprzechodzą restrykcyjne kontrole jakości, a część każdej partii testowana jest pod względem wytrzymałości w laboratoriach. Dzięki temu wszystkie wytwory Magnum Technologyświetnie sprawdzają się w samochodach, do których zostają zamontowane.  

Z wyżej wymienionych powodów, produkty od Magnum Technologysą coraz częściej wybierane przez osoby poszukujące wysokiej jakości w przystępnej cenie. Odpowiednie standardy produkcji i cechy gotowych produktów potwierdzają liczne certyfikaty. Między innymi PIMOT (Przemysłowy Instytut Motoryzacji) czy RAR-OPC.  

Produkty Magnum Technology w Inter Cars 

Inter Cars jest oficjalnym dystrybutorem marki Magnum Technology w Polsce. Dzięki temu możesz być pewny, że niemal wszystkie części z asortymentu firmy znajdują się w ofercie naszego sklepu.  

Podstawowe kategorie, w jakich znajdziesz produkty marki Magnum Technologyto amortyzatory i sprężyny zawieszenia. Są to części do różnorodnych samochodów osobowych oraz dostawczych popularnych marek europejskich, japońskich, koreańskich i amerykańskich.  

Produkty od Magnum Technologyprzeznaczone są nie tylko do nowoczesnych pojazdów. Asortyment amortyzatorów i sprężyn obejmuje także starsze modele, produkowane w latach 90., a nawet 80. Kierowcy takich samochodów często napotykają problem z dostępnością części. W przypadku amortyzacji rozwiązaniem są produkty marki Magnum Technology. 

Oprócz amortyzatorów i sprężyn w ofercie firmy znajdują się także inne elementy zawieszeń. Są to między innymi odboje i osłony amortyzatorów, poduszki i łożyska kolumn Macphersona, gniazda i podkładki sprężyn. Do samochodów dostawczych Magnum Technologywytwarza resory, a także elementy resorów – pióra, tuleje, odboje i jarzma. W asortymencie marki znaleźć można także amortyzatory kolumny kierowniczej i komponenty do zawieszeń pneumatycznych.  

Magnum Technology – części dla każdego kierowcy 

Marka Magnum Technologynie jest powszechnie znana wśród kierowców. Nie budzi więc pierwszych pozytywnych skojarzeń, jednak niesłusznie. To pełnoprawny producent w pełni bezpiecznych i trwałych części zamiennych do układów amortyzacji. Produkty Magnum Technologynie odbiegają pod względem funkcjonalnym i wytrzymałościowym od bardziej rozpoznawalnej konkurencji, a przewyższają większość wyrobów znajdujących się w tym samym przedziale cenowym. 

Dzięki temu po wyroby tej firmy może sięgnąć każdy kierowca szukający amortyzatorów, sprężyn czy innych elementów zawieszenia do swojego samochodu w okresie pogwarancyjnym. Niezależnie czy liczy się dla Ciebie niska cena, czy dobra jakość, Magnum Technologyzapewnia optymalne połączenie obu cech.  

Z użyciem amortyzatorów i innych części tej firmy utrzymasz w pełnej sprawności swój samochód, niezależnie czy to kilkuletni niemiecki samochód dostawczy do międzynarodowych tras spedycyjnych, czy mające ćwierć wieku auto miejskie z Korei Południowej. Magnum Technologyzapewni Ci łatwy dostęp do części zamiennych. 

W przypadku starszych modeli, dzięki rozwojowi technologii i nowoczesnym materiałom stosowanym w produktach Magnum Technology będą one przeważnie bardziej wytrzymałe i sprawniejsze od dotychczas zamontowanych komponentów czy części zamontowanych w danym pojeździe w fabryce. Jest to więc idealny sposób nie tylko na przywrócenie sprawności, ale wręcz poprawienie układu z użyciem produktów o nowoczesnej charakterystyce. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): https://magnum-technology.com/pl/
Strona www (świat): https://magnum-technology.com/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych MAGNUM TECHNOLOGY

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (3) 3
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Najtańszy z dostępnych zamienników, średnia jakość wykonania, ale po montażu różnica na plus mocno odczuwalna. Polecam.

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (3) 3
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Najtańszy z dostępnych zamienników, średnia jakość wykonania, ale po montażu różnica na plus mocno odczuwalna. Polecam.

Zobacz wszystkie opinie o produktach MAGNUM TECHNOLOGY

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MAGNUM TECHNOLOGY

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.