MAHLE

Panewki i tłoki Mahle

Bracia Hermann i Ernst Mahle, którzy w drugiej dekadzie XX wieku podjęli pracę w przedsiębiorstwie metalurgicznym, za sprawą opracowywanych przez siebie wynalazków trafili do grona światowych pionierów nowych technologii w przemyśle samochodowym. Tłoki silnikowe z lekkich stopów metali, których produkcję rozpoczęli w 1920 roku, wzbudziły zainteresowanie szerokiego grona klientów. Kolejne nowatorskie projekty – między innymi udoskonalone komponenty filtrów powietrza, oleju i paliwa – przyczyniły się do wzmocnienia pozycji przedsiębiorstwa. W ciągu następnych dziesięcioleci asortyment firmy poszerzał się nieustannie o nowe wysokojakościowe komponenty silnikowe oraz filtry projektowane i wykonywane z wielką dbałością o utrzymanie jakości, z jakiej zasłynęły jej wcześniejsze produkty. W trakcie ekspansji na rynki międzynarodowe firma Mahle przejmowała kolejne przedsiębiorstwa tworząc w 1971 roku grupę Mahle.

Obecnie części samochodowe wytwarzane w ponad 100 fabrykach grupy rozmieszczonych na całym świecie stosowane są w pojazdach osobowych, użytkowych i sportowych, a także w przemyśle i na niezależnym rynku części zamiennych. W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór chromowanych, azotowanych lub hartowanych zaworów, niezwykle trwałych wysokojakościowych tłoków i żeliwnych tulei cylindrów o wielu wymiarach dla szerokiej gamy pojazdów marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1920
Strona www (polska): http://www.pl.mahle.com/MAHLE_Poland/pl/Home_PL
Strona www (świat): http://www.mahle.com/
Katalog producenta: http://catalog.mahle-aftermarket.com/product_catalog/home/index.xhtml?l=EN
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MAHLE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.