MATADOR

Opony letnie i zimowe Matador

Założona w 1905 roku w Bratysławie fabryka wyrobów gumowych Matador dwie dekady później rozpoczęła produkcję opon samochodowych. Ofertą przedsiębiorstwa wkrótce zainteresowali się czechosłowaccy producenci samochodów; od lat 30. ogumienie marki Matador otrzymywały na pierwsze wyposażenie między innymi nowo produkowane pojazdy marek Tatra, Škoda oraz Aero. W 1987 roku firma otworzyła centrum badawcze, które zajęło się opracowywaniem nowych technologii i współpracą z producentami opon w wielu krajach świata. Przeznaczone dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych ogumienie marki Matador, która od 2009 roku jest własnością grupy Continental, nadal cieszy się powodzeniem dzięki trwałości, przystępnej cenie i dobrym właściwościom jezdnym.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1905
Strona www (polska): http://www.opony-matador.com
Strona www (świat): http://www.matador.sk/index.cfm?NewLanguageID=en
Katalog producenta: http://www.matador.sk/index.cfm?Module=ActiveWeb&page=WebPage&s=pneu
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MATADOR

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.