METELLI

Pompy wody i części układów hamulcowych Metelli

Włoska grupa przedsiębiorstw Metelli Group działa w branży samochodowych części zamiennych od 1970 roku, kiedy to w pierwszym z zakładów należących do spółki rozpoczęła się produkcja komponentów silników. Asortyment firmy poszerzał się stopniowo w wyniku szeregu fuzji z innymi przedsiębiorstwami oraz ciągłego wdrażania nowych rozwiązań; obecnie w ofercie Metelli Group znajdują się między innymi pompy wody, części układów hamulcowych, wały napędowe i przeguby. Inwestycje w rozwój nowoczesnych technologii produkcji oraz kontroli jakości sprawiły, że wyroby marki Metelli cechują się wysokim standardem wykonania oraz trwałością, docenianą zarówno przez producentów samochodów, jak i klientów indywidualnych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1962
Strona www (świat): http://www.metelli.com/
Katalog producenta: http://www.metelli.com/en/ricerca-articolo.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki METELLI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.