METZELER

Opony letnie i zimowe Metzeler

Monachijskie przedsiębiorstwo Roberta Friedricha Metzelera, założone w 1863 roku, zajmowało się handlem wyrobami gumowymi. Rosnący popyt sprawił, że w następnej dekadzie przedsiębiorca otworzył dwie fabryki, w których od 1892 roku rozpoczęła się produkcja opon rowerowych, motocyklowych i samochodowych. Nowatorskie, trwałe ogumienie marki Metzeler cieszyło się ogromnym zainteresowaniem współczesnych, także za sprawą zaangażowania przedsiębiorstwa w sporty motorowe – rozgłos firmie przyniósł między innymi rekord prędkości motocykla, ustanowiony w 1937 roku przez pojazd wyposażony w opony tej marki. W latach powojennych firma poszerzyła asortyment o przemysłowe artykuły gumowe, jednak w wyniku decyzji zarządu od 1978 roku przedsiębiorstwo skoncentrowało się wyłącznie na wyrobie opon motocyklowych. Specjalizacja przyniosła dobre skutki – w ciągu ostatnich dziesiecioleci laboratoria firmy Metzeler wprowadziły wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji ogumienia dla pojazdów jednośladowych. Obecnie przedsiębiorstwo jest częścią grupy Pirelli. Oferta firmy Metzeler jest niezwykle szeroka – w jej asortymencie znajduje się wiele rodzajów opon dla skuterów oraz motocykli, zaprojektowanych dla maksymalnej skuteczności wybranego stylu jazdy. Zarówno ogumienie miejskie, terenowe, jak i sportowe tej marki cechuje się wysoką jakością i doskonałymi właściwościami jezdnymi, które zawdzięcza specjalnie opracowanym mieszankom składników.

Kraj pochodzenia / siedziby: DE
Rok założenia firmy: 1863
Strona www (świat): http://www.metzelermoto.com/
Katalog producenta: http://www.metzelermoto.com/web/products/catalog/default.page
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki METZELER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.