MIRAGLIO

MIRAGLIO

Założony w 1955 roku niewielki włoski warsztat trudniący się produkcją podnośników szyb dla samochodów marki Fiat po kilkunastu latach dynamicznego rozwoju, rozbudowy zaplecza technologicznego i poszerzania asortymentu przerodził się w prężną spółkę Miraglio. Obecnie przedsiębiorstwo wyrabia wszechstronną gamę akcesoriów oraz części nadwozia dla szerokiego wachlarza modeli pojazdów osobowych i komercyjnych produkcji europejskiej i azjatyckiej. Wieloletnie doświadczenie w branży i dogodna lokalizacja pozwalają firmie Miraglio dostosować asortyment do zmieniających się wraz z rozwojem motoryzacji potrzeb klientów indywidualnych, oferując wysokojakościowe części samochodowe w korzystnej cenie.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1955
Strona www (świat): http://www.miraglio.it/
Katalog producenta: http://www.miraglio.it/site/catalogo.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MIRAGLIO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.