MIRAGLIO

MIRAGLIO

Miraglio – asortyment włoskiej marki w Inter Cars 

Miraglio to włoska marka powstała w 1955 roku. Na samym początku swojej działalności zajmowała się produkcją podnośników szyb do samochodów marki Fiat. Z biegiem czasu oraz rozbudowy zaplecza technologicznego, stała się prężną spółką. Obecnie Miraglio wyrabia wszechstronną gamę akcesoriów oraz części nadwozia do pojazdów produkcji europejskiej i azjatyckiej. Nie mogło jej zabraknąć w asortymencie sklepu Inter Cars. 

W ofercie firmy znajdziesz części zamienne Miraglio, klamki do drzwi tego włoskiego producenta, ale również podnośniki szyb, elementy nadwozi czy pokrywy bagażnika. 

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się klamki drzwi marki Miraglio oraz zamki wraz z dwoma kluczykami. Wszystkie części zostały objęte gwarancją producenta. Wybierając je, masz pewność, że kupujesz towar najwyższej jakości.  

Miraglio – czym wyróżniają się części tej marki? 

Zakład produkcyjny Miraglio mieści się w mieście Rivoli we Włoszech. Właśnie tam doświadczeni pracownicy tej spółki wytwarzają części samochodowe w pełnym cyklu produkcji – od odlewania form, aż po tworzenie koniecznych przyrządów do sprawdzania jakości produktów.  

Części zamienne Miraglio znane są ze swojej wysokiej jakości. Oferta firmy przeznaczona jest dla wymagających klientów prywatnych oraz właścicieli warsztatów samochodowych. Producent stale udoskonala swój asortyment. Przynależy do międzynarodowej korporacji Algo Group i ma dostęp do jednego z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych na świece. Zdobył wiele certyfikatów w tym ISO 9002 z 1994 roku oraz ISO 9001 z 2000 i 2008 roku. 

Produkty Miraglio – do czego służą? 

Katalog produktów marki Miraglio obfituje w wiele artykułów. Nie sposób wymienić ich wszystkich z osobna. Oto niektóre z nich. 

Elementy zamków

Do najczęściej wybieranych produktów należą elementy zamków Miraglio. Wymiana tej części w samochodzie odbywa się dość często – związana jest z zablokowaniem zamka lub zniszczeniem bądź zgubieniem kluczyków. Wspomniana wymiana nie jest skomplikowana – wystarczy usunąć zaślepkę, odkręcić śrubę wewnątrz drzwi, a następnie wyciągnąć kasetkę i zastąpić ją nową. 

W skład elementów zamków samochodowych wchodzą również: linki, zabezpieczenia, trzpienie oraz kompletne zamki bagażnika. Wszystko to znajdziesz w Inter Cars, wybierając części zamienne Miraglio. 

Klamki drzwi z kluczykami

Na uwagę zasługują również klamki drzwi marki Miraglio. Części te stanowią podstawowy element drzwi, służący do ich otwierania. W samochodach z takim zabezpeczeniem klamki są codziennie eksploatowane, dlatego dość często dochodzi do ich uszkodzenia. Klamka zewnętrzna do drzwi firmy Miraglio to element plastikowy, odporny na niską i wysoką temperaturę.  

Poszczególne typy różnią się od siebie budową i dlatego występuje ich podział na te stosowane po lewej lub prawej stronie pojazdu. Klamki drzwi od firmy Miraglio mają uniwersalne wymiary i rozstaw oryginalnych otworów montażowych. Pasują do większości pojazdów marek takich jak Seat, Alfa Romeo czy Fiat.  

Podnośnik szyb

Podnośniki szyb od Miraglio to mechanizmy służące do podnoszenia oraz opuszczania bocznych szyb znajdujących się w drzwiach auta. Dzięki nim możliwe jest otwieranie i zamykanie okien oraz regulacja dopływu powietrza do kabiny pasażerskiej. Podnośnik szyb to wbrew pozorom dość skomplikowany komplet linek lub dźwigni, który pozwala na przesuwanie szyby w prowadnicach.  

W przypadku awarii podnośnika szyba może się zablokować w prowadnicy lub pozostać otwarta bez możliwości jej zamknięcia. W efekcie samochód jest łatwym celem złodziei, a do jego wnętrza przedostaje się zimne powietrze oraz wilgoć. Warto więc co najmniej dwa razy do roku zajrzeć do wnętrza drzwi i sprawdzić działanie podnośnika. W razie jego nieprawidłowego funkcjonowania koniecznie wymień element na nowy. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1955
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MIRAGLIO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.