MOOG

Moog - części zamienne do układów kierowniczych i zawieszenia

W 1919 roku bracia Alva i H. P. Moog kupili mieszczącą się w amerykańskim mieście St. Louis filię firmy produkującej resory montowane w samochodach ciężarowych i Model T marki Ford. Inwestując w najnowocześniejsze technologie owych czasów i dopracowując projekty zamienników części oryginalnych, bracia sprawili, że wysokojakościowe wyroby pochodzące z ich fabryki, wkrótce zyskały ogromne uznanie klientów. W latach 30. do asortymentu firmy dołączyły elementy silników i kolejne części zawieszenia. Niecałe 20 lat później produkty marki Moog dotarły na tory NASCAR, gdzie do dziś dowodzą swojej trwałości i niezawodności nawet w ekstremalnych warunkach, wioząc po zwycięstwo kolejne generacje kierowców wyścigowych. Wieloletnia tradycja innowacji i wysokich standardów typowych dla wyrobów tej marki przyciągnęła uwagę inwestorów – w 1977 firmę zakupiło włoskie przedsiębiorstwo inwestycyjne IFI. W wyniku dalszej ekspansji na rynkach światowych w 1998 roku firma Moog stała się częścią korporacji Federal-Mogul, jednego z czołowych producentów komponentów na potrzeby pierwszego montażu oraz niezależnego rynku części zamiennych.

Asortyment marki Moog jest niezwykle szeroki – znajdują się w nim łożyska, amortyzatory wraz z mocowaniami, zestawy naprawcze oraz inne komponenty układów kierowniczych i zawieszenia dla wielu modeli samochodów produkcji amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej. Wyroby tej marki charakteryzują się trwałością i wysoką jakością wykonania.

Kraj pochodzenia / siedziby: BE
Rok założenia firmy: 1919
Strona www (polska): http://www.moogproducts.com/pl-pl/Pages/strona-startowa.aspx
Strona www (świat): http://www.moogproducts.com/pages/welcome.aspx
Katalog producenta: http://fmecat.eu/selProd1.asp?prdgrp=9&langID=1&engseal=0

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych MOOG

Ocena: (3) dostateczna!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

wszystko ok

Zobacz wszystkie opinie o produktach MOOG

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki MOOG

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.