NOKIAN

Nokian - letnie i zimowe opony samochodowe

Korzenie firmy NOKIAN sięgają roku 1898, kiedy założone zostały Suomen Gummitehdas Oy i Finnish Rubber Factory . Produkcja opon do samochodów osobowych rozpoczęła się w 1932, a pierwsza na świecie zimowa opona została wyprodukowana w 1934 roku. Nokian Tyres plc. została założona w 1988 roku i jest notowana na giełdzie w Helsinkach od 1995 roku. Większość produktów jest wytwarzana w fabrykach w Nokii w Finlandii i we Wsiewołożsku w Rosji. Nokian Tyres jest jedynym producentem opon na świecie, który koncentruje się na potrzebach kierowców poruszających się po drogach północnej Europy, w warunkach dużych opadów śniegu i niskich temperatur. Firma dostarcza innowacyjne opony do samochodów osobowych, ciężarowych i specjalnych. Nowatorskie rozwiązania testowane są na obszarach na których występują wyjątkowo trudne warunki dla ogumienia. Nokian Tyres bierze pod uwagę cały cykl życia opony i konsekwentnie dąży do implementacji zrównoważonych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W 2012 roku firma Nokian Tyres zatrudniała 4 039 pracowników a obroty sięgają 1,6 mld Euro rocznie. Akcje Nokian Tyres notowane są na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1988
Strona www (polska): http://www.nokiantyres.com/produkty
Strona www (świat): http://www.nokiantyres.com/products
Katalog producenta: http://www.nokiantyres.com/tyres

Najnowsze opinie o produktach NOKIAN

Opony NOKIAN weatherproof
Herb (5 grudnia 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon WeatherProof
Dobrze ze wziąłem oponke premium – roznica jest naprawde duza względem budżetówki które miałem wczesniej. Szkoda ze szybciej nie zdecydowałem się na nie. Absolutnie jak nie jeździmy w jakich extremalnych warunkach nie ma co kupowac dwoch kompletow, jeden dobrych i spokoj na lata – a oponki sa genialne.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony NOKIAN weatherproof
Mietek (4 grudnia 2018)
4,8
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon WeatherProof
W miejskich autku opona wzorowo spełnia swoje zadanie. Uniwersalność to duża jej zaleta, a jeżdżąc tylko po mieście potrzebowałem oponki głównie na mokre drogi + zimą żeby bezproblemowo parkować i wyjeżdżać po nocy z zasypanych parkingów. Dobrze hamują i przyspieszają. Mechaniczne nie zdarzyło się żadne uszkodzenie – odpukać.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony NOKIAN weatherproof
kevin (1 grudnia 2018)
4,6
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon WeatherProof
Przetestowałem je ile się dało. Góry, śnieg, lód, deszcz, sporo km po suchym po mieście i autostradach. Przejechały ponad 25 tysięcy km w dosyć krótkim czasie w sumie od poprzedniej zimy. Zużycie w normie, postępuje ale tak jak powinno, żadnego ząbkowania etc. Opona pięknie trzyma się na drodze, bieżnik jest mega agresywny i idealny po prostu na ośnieżone i oblodzone drogi. Jak jest mokro wodę ogarnia, jak sucho trzyma się super bo są dosyć miękkie więc kleją ładnie.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki NOKIAN

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.