NRF

Osuszacze i chłodnice klimatyzacji NRF

Nederlandse Radiateuren Fabriek 

Nederlandse Radiateuren Fabriek to holenderskie przedsiębiorstwo produkujące chłodnice, radiatory, a także inne części układu chłodzenia i klimatyzacji, takie jak skraplacze, czy parowniki. Produkty marki NRF zyskały zaufanie wielu czołowych koncernów motoryzacyjnych w Europie.  

Firma ma już ponad 90-letnią tradycję, a jej początki to naprawy chłodnic w samochodach. NRF na zlecenie kolei holenderskich stworzyło pierwszą chłodnicę dla pociągów. Następnie firma stopniowo rozrastała się i tworzyła kolejne innowacyjne rozwiązania, jak np. box cooler, który wciąż jest użytkowany. Produkty od NRF montowane są zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.  

Firma NRF zrzesza wielu sprawdzonych i docenianych fachowców w branży. Niezmiennie od lat kładzie nacisk na czynnik ludzki w produkcji swoich części. Skupia się jednocześnie na rynkach niszowych, jak i komercyjnych, co sprawia, że pozostaje liderem w swojej branży. 

Oferta marki liczy aż 8000 pozycji przeznaczonych tylko dla branży motoryzacyjnej. Wszystkie produkty, zarówno sprężarki, chłodnice, jak i nagrzewnice, przechodzą złożone oraz rygorystyczne testy jakości. Konsumenci otrzymują w pełni sprawdzony produkt, który z pewnością spełni swoją funkcję. 

W asortymencie są również części zamienne do klimatyzacji, dmuchawy wewnętrzne, zawory rozprężne, czy przełączniki ciśnieniowe. Sprawia to, że możesz kompleksowo zakupić wszystkie potrzebne części bez konieczności zamawiania u różnych dystrybutorów.  

Dlaczego warto postawić na produkty marki NRF? 

NRF produkuje głównie części do pierwszego montażu, stosowane w klimatyzacji i układach chłodzenia, a także ogrzewania. Dzięki międzynarodowym testom i opinii klientów wiadomo, że produkty NRF cechuje wysoka jakość wykonania.  

Firma NRF ma własne ośrodki badawcze i zakłady produkcyjne, dzięki czemu kupując ich części, masz pewność, że pochodzą bezpośrednio od producenta i są oryginalne. Holenderskie przedsiębiorstwo poza produkcją zajmuje się także dystrybucją elementów, związanych z układami ogrzewania lub chłodzenia. Produkty marki NRF wykorzystywane są w warsztatach, a także przez sprzedawców detalicznych.  

Światowy lider w produkcji układów chłodzenia  

Łącznie NRF ma 8 zakładów produkcyjnych, z czego 3 mieszczą się w Europie. Jest to także lider w kwestii układów chłodzenia dla transportu morskiego. Dzięki globalnej sieci dostaw i produkcji masz pewność, że produkty NRF zawsze są dostępne. Sama firma kładzie spory nacisk nie tylko na jakość, ale i łatwość w zakupie produkowanych elementów. 

W Europie mieści się dział badawczo-rozwojowy, dlatego wszelkie nowe technologie i rozwiązania powstają właśnie tutaj. Urządzenia chłodzące tworzone są dla wielu branż, nie tylko motoryzacyjnej. Swoją działalność międzynarodową, firma prowadzi od lat 80-dziesiątych XX wieku.  

Chat na żywo, email, czy infolinia, to dostępne formy kontaktu z firmą NRF. Produkty tej marki są niezawodne, jednak w razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się bezpośrednio z producentem i rozwiać wszelkie wątpliwości. Szybki czas reakcji i wygodny serwis online, z pewnością ułatwią montaż urządzeń i elementów.  

Obecnie na polskim rynku można znaleźć wszystkie produkty oferowane przez NRF, a więc: 

  • chłodnice wody,
  • skraplacze,
  • chłodnice oleju,
  • wentylatory chłodnicy,
  • osuszacze klimatyzacji,
  • chłodnice klimatyzacji,
  • układy klimatyzacji i wentylacji,
  • nagrzewnice oraz intercoolery.

I wiele więcej. Produkty od NRF dostępne są też w najlepszej cenie. 

Wysoka dbałość o szczegóły, a także świetnej jakości materiały, z których wykonane są produkty NRF, sprawiają, że możesz mieć pewność otrzymania najlepszych części dla swojego warsztatu. Niektóre samochody są nawet fabrycznie wyposażone w chłodnice i układy klimatyzacji od NRF.  

Dobrej jakości, sprawna chłodnica, to niezwykle istotny element samochodu. Bez niego nagrzany silnik szybko może ulec usterce. Elementy zamienne od NRF są proste w montażu i łatwo dostępne. Jednocześnie pasują do większości marek samochodów. Dbałość o detale i liczne badania sprawiają, że te produkty sprawdzą się w każdych warunkach.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1927
Strona www (polska): http://www.nrf.eu/pl_PL
Strona www (świat): http://www.nrf.eu/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki NRF

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.