Akumulatory samochodowe Panasonic

Ideas for life

Firma założona w 1918 roku przez młodego japońskiego wynalazcę Konosuke Matsushita przyjęła rozpoznawaną na całym świecie nazwę Panasonic dopiero po 90 latach od rozpoczęcia działalności – w poprzednich dekadach znana była jako Matsushita Electric Industrial Co. W asortymencie niewielkiego wówczas przedsiębiorstwa były nowatorskie wyroby elektryczne i artykuły gospodarstwa domowego, które okazały się niezwykle popularne. Firma zaczęła się dynamicznie rozwijać i jako jedna z pierwszych w Japonii podjęła bezpośredni eksport swoich produktów, otwierając szereg zagranicznych przedstawicielstw; w latach 50. markę Panasonic rozsławiły głośniki i lampy radiowe, wysyłane do USA. Obecnie Panasonic jest jednym z największych japońskich koncernów elektronicznych, producentem niezwykle zróżnicowanej gamy wyrobów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Roczne przychody przedsiębiorstwa przekraczają 100 miliardów dolarów – świadczy to o zainteresowaniu, jakim cieszą się jego produkty, ponieważ firma nadal działa zgodnie z polityką ustalania uczciwych cen wdrożoną przez założyciela w latach 30. i oferuje swoje wyroby w bardzo przystępnych cenach. Od kilkudziesięciu lat czołowe japońskie koncerny samochodowe, jak Honda, Nissan czy Toyota, używają do pierwszego montażu akumulatorów firmy Panasonic. Dzieje się tak, ponieważ dzięki ogromnemu doświadczeniu firmy baterie tej marki cechują się trwałością i niezawodnością.

Kraj pochodzenia / siedziby: Japonia
Rok założenia firmy: 1918
Strona www (polska): http://www.panasonic.pl/
Strona www (świat): Http://www.panasonic.net/
Katalog producenta: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/2878623/index.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PANASONIC

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.