PARYS

Preparaty rozruchowe Parys

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PARYS Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od początku swojej działalności jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną. Obecnie jest liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce.
P.P.H. PARYS Sp. z o.o. posiada wyłączność na dystrybucję na polskim rynku produktów marek Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Simoniz, Druchema.
Podstawą działalności firmy jest sprzedaż hurtowa chemii motoryzacyjnej (m.in. kosmetyki samochodowe, płyny eksploatacyjne, preparaty dla myjni automatycznych i ręcznych, produkty dla warsztatów samochodowych i wartsztatów blacharsko-lakierniczych) oraz akcesoriów samochodowych.
Produkty oferowane przez firmę PARYS są dostępne praktycznie na każdej stacji paliwowej w kraju, w sieciach hipermarketów, na myjniach samochodowych, w warsztatach samochodowych oraz sklepach motoryzacyjnych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1991
Strona www (polska): http://www.parys.pl
Katalog producenta: http://www.parys.pl/katalogi-produktow.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PARYS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.