PASCAL

Przeguby napędowe i osłony przegubów Pascal

Pascal – części układów napędowych do każdego samochodu 

Pascal to jedna z marek własnych Inter Cars, największego polskiego dystrybutora części samochodowych. Specjalizacją marki są elementy układów napędowych, takie jak: przeguby półosi, przeguby wałów napędowych i osłony przegubów półosi napędowych. Pascal oferuje także gumowe osłony przekładni kierowniczych.  

Części zamienne Pascal dobierane są na podstawie szczegółowej selekcji jakościowej i zamawiane w fabrykach o wysokiej renomie w Europie i w Azji. Parametry, jakich wymaga Inter Cars od producentów części Pascal, odpowiadają normom technicznym, bezpieczeństwa czy ekologicznym, które muszą być przestrzegane w Europie.  

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tematyce części motoryzacyjnych marki własne Inter Cars, takie jak Pascal, wyróżniają się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. 

Osłony i przeguby napędowe od Pascal przeznaczone są do bardzo szerokiej gamy pojazdów. Przeszło 1500 pozycji, które znajdują się w ofercie marki, obejmuje zarówno samochody europejskie, amerykańskie, jak i auta japońskie lub koreańskie. Dzięki temu prawie zawsze znajdziesz odpowiednią do Twojego pojazdu część w katalogu tej firmy. Oczywiście liczba artykułów będzie się zwiększać, wraz z pojawieniem się nowych modeli aut. Wspomniana wielkość jest aktualna na początku 2023 roku. 

Układy napędowe marki Pascal – dobre części w niskiej cenie 

Pascal jako część grupy Inter Cars jest marką, która korzysta z efektu zapewnionego przez dużą firmę matkę o ugruntowanej pozycji rynkowej i negocjacyjnej. Dzięki temu zamówienia, które składa w wybranych zakładach produkcyjnych, realizowane są na atrakcyjnych warunkach. Zyskujesz na tym także Ty, otrzymując produkt o najlepszej dostępnej u danego wytwórcy jakości w niskiej cenie.  

Produkty Pascala odpowiadają cechami i właściwościami droższym częściom bardziej znanych firm. Dzięki ścisłej współpracy z fabrykami stale kontrolowana jest ich jakość. Jesteśmy tak pewni trwałości i niezawodności naszych części zamiennych sprzedawanych pod marką Pascal, że gwarantujemy 3 lata gwarancji na przeguby napędowe.  

Części zamienne Pascal zapewniają szybką i tanią naprawę samochodu, ponieważ większość przegubów i osłon dostępna jest od ręki i mogą być u Ciebie jeden lub dwa dni po złożeniu zamówienia.  

Pewność na drodze z częściami Pascal 

Elementy przeniesienia napędu, takie jak wały i półosie napędowe, mają za zadanie łączyć skrzynię biegów z kołami lub mostem napędowym. By mogły one spełniać swoją funkcję i jednocześnie pozwalały na działanie innych układów, takich jak zawieszenie czy układ kierowniczy, muszą być wyposażone w odpowiednie przeguby, które zapewniają właściwy ruch kołom czy osi napędowej. 

Dzięki przegubom napęd jest przekazywany płynnie. Usterki przegubów utrudniają ten proces, powodując, że samochód nie otrzymuje napędu, szczególnie przy skręconych kołach. By temu zapobiec, należy uszkodzony przegub wymienić. Pomoże Ci w tym oferta Pascala. 

Zniszczone przeguby biorą się często z prozaicznego powodu, jakim jest uszkodzenie gumowych osłon. Przeguby napędowe są rodzajem łożyska. Gdy do ich wnętrza dostaną się woda i zanieczyszczenia, to szybko powoduje to korozję oraz zniszczenie powierzchni tocznych. Osłony przegubów można uszkodzić w czasie jazdy lub przy naprawie innych usterek. Jeżeli zauważysz, że przeguby są pęknięte lub dziurawe, powinieneś niemal od razu je wymienić. Uszkodzeniu może ulec także opaska mocująca osłonę na półosi. Ją także znajdziesz w asortymencie Pascala. Pozwoli Ci to ochronić przegub przed zniszczeniem, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze, ponieważ tzw. manszeta przegubu kosztuje kilkadziesiąt złotych, a cały przegub jest co najmniej kilka razy droższy.  

Dzięki temu, że będziesz dbać o układ napędowy w swoim pojeździe, zagwarantujesz mu długą żywotność. 

Pascal to marka, która odpowiada na potrzeby niemal wszystkich kierowców. W jej ofercie znajdziesz zarówno części do samochodów niemal nowych, jak i do starszych modeli, produkowanych w latach 80. i 90. Możesz stosować części zamienne Pascal, bez względu na to, jakim pojazdem jeździsz. Pascal to więc marka, którą powinni zainteresować się właściciele nie tylko współczesnych aut, ale też klasyków. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL