Philips
PHILIPS

Philips - żarówki samochodowe

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, że już w 1910 roku liczba pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, by jeszcze bardziej udoskonalać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i materiałów oraz inwestycje w nowatorskie technologie sprawiły, że firma, nazwana przez założycieli Philips, jest obecnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny oraz na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe firmy Philips są również częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów produkowanych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Obecnie produkty wytwarzane w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody firmy przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w produkcji lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na różnorodność asortymentu marki Philips przeznaczonego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, dostępne w pięciu rodzajach o różnej barwie i intensywności światła, oraz oświetlenie do jazdy dziennej w technologii LED. Wykonane ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej marki cechują się znaczną przezroczystością i podwyższoną trwałością.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1891
Strona www (polska): http://www.philips.pl/
Strona www (świat): http://www.philips.com/
Katalog producenta: http://www.philips.pl/#/headernav/consumer/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych PHILIPS

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (2) 2
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

żarówki switnie wykonane, duzo wiecej swiatła niz w standardowych, ale niestety kosztem trwałosci po 6 miesiącach padła pierwsza, a za trzy dni druga. Mimo to do jazdy w nocy - super sprawa.

Ocena: (3) dostateczna!
Jakość (3) 3
Trwałość (3) 3
Cena (2) 2
Satysfakcja (3) 3

Mam te żarówki założone w nowym Ducato świecą przyzwoicie,ale bez jakiejś wielkiej rewelacji barwa światła śnieżna biel wpadająca w błękit,a światło ostre ale nie żadne 100% wiecej światła powiedział bym że może 30% jak za cennę 50 zł/szt to nie ma rewelacji.

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (3) 3
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Polecam dla osób jeżdzących nocą, ilość światła faktycznie znacznie większa niż przy standardowych żarówkach lecz niestety kosztem trwałości. Przy intensywnym użytkowaniu żarówki pracowały 6 miesięcy.

Zobacz wszystkie opinie o produktach PHILIPS

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PHILIPS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.