PHOENIX

Żarówki samochodowe Phoenix - H1 i inne

Indyjska firma Phoenix Lamps, założona w 1991 roku we współpracy z japońskimi producentami sprzętu elektrycznego, stała się jednym z wiodących dostawców żarówek na potrzeby szeregu azjatyckich koncernów samochodowych, w tym Maruti, Tata Motors i Toyota. Cztery fabryki tej marki wytwarzają rocznie ponad 100 milionów różnorakich samochodowych źródeł światła, których zgodność z wymogami producentów i regulacjami prawnymi potwierdza szereg certyfikatów ISO oraz europejska homologacja. Oferta firmy Phoenix obejmuje wszystkie typy żarówek halogenowych i pomocniczych używanych w samochodach europejskich, amerykańskich i azjatyckich marek. Żarówki reflektorowe dostępne są w kilku odmianach, różniących się kolorem i natężeniem światła.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1991
Strona www (świat): http://www.phoenix-lamps.com/
Katalog producenta: http://www.phoenix-lamps.com/services.html#Menu=ChildMenu1

Produkty PHOENIX w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PHOENIX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.