PIRELLI

Pirelli - opony letnie i zimowe

W 1873 roku rozpoczęła się produkcja wyrobów gumowych w fabryce należącej do założonej rok wcześniej przez młodego włoskiego inżyniera firmy Pirelli. Opony tej marki, których kolejne generacje rozsławiły nazwę przedsiębiorstwa na całym świecie, pojawiły się na rynku motoryzacyjnym w 1901 roku. Opony Pirelli szybko zyskały popularność wśród kierowców wyścigowych, których zwycięstwa dotarły do szerszej publiczności i przyczyniły się do zwiększenia popytu. Firma Pirelli rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe, a jej wydział badawczy podjął prace nad dalszym udoskonalaniem oferty opon. Szeroko zakrojona kampania reklamowa, która towarzyszyła w latach 50. rewolucyjnej nowej oponie radialnej, przeznaczonej dla nowoczesnych samochodów o wysokich osiągach, wyznaczyła styl działania, którym do dziś wyróżnia się przedsiębiorstwo: innowacyjne produkty połączone ze starannie zaplanowaną strategią marketingową, której częścią jest między innymi słynny kalendarz Pirelli. W laboratoriach firmy wynaleziono również pierwszą na świecie oponę niskoprofilową, a ciągłe prace nad usprawnianiem ogumienia tego typu sprawiły, że niskoprofilowe opony tej marki niezmiennie cieszą się powodzeniem. Opony letnie i zimowe marki Pirelli, przeznaczone dla samochodów sportowych i z segmentu premium, charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi za sprawą nowatorskich mieszanek składników, starannego wykonania, bieżników zaprojektowanych na potrzeby pojazdów o dużej mocy i długotrwałych testów, którym poddawane są produkty tej firmy.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1872
Strona www (polska): http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/homepage.html
Strona www (świat): http://www.pirelli.com/
Katalog producenta: http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/car/catalog

Najnowsze opinie o produktach PIRELLI

Opony PIRELLI cinturato-p7
aver (10 kwietnia 2019)
4,6
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato P7
Kawał dobrej opony, jak sobie porównałem po założeniu z tym co miałem chwilę wcześniej na felgach to niebo a ziemia. Te opony dużo skuteczniejsze jeśli idzie o hamowanie i szybszą jazdę w zakrętach. Ładnie się zachowują, nie są zbyt miękkie, autem nie buja i póki co gołym okiem nie widać wielkiego zużycia a mają od poprzedniego sezonu najechane ok. dziesięciu tysięcy km.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony PIRELLI cinturato-p7
Tymon (9 kwietnia 2019)
4,8
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato P7
Brałem pod uwagę kilka modeli tych topowych marek. Ostatecznie Pirelli wyszły naprawdę rozsądnie cenowo! Wysyłka od ręki praktycznie. Opona świetnie na żywo wygląda. Jeżdżę dopiero od paru tygodni więc na razie mogę oceniać trzymanie na suchym i mokrym przy takich temperaturach jak są i jest całkiem dobrze. Pewnie latem będzie jeszcze lepiej przy upałach. POLECAM
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony PIRELLI cinturato-p7
Samcik (8 kwietnia 2019)
5,0
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato P7
Cena jest wyjątkowo dobra jak na Pirelli. Ten model jakoś mi odpowiadał właśnie stosunkiem ceny do parametrów. Wydała mi się po prostu najsensowniejsza. Trudno na suchym zerwać przyczepność nawet dynamicznie ruszając co jest super. Dodatkowo jeszcze guma szybko wodę odprowadza nawet po wjechaniu w większą kałużę nie poczułem jeszcze żeby nagle koło straciło kontakt z drogą. Super.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych PIRELLI

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Komplet tych oponek kupiłem już w styczniu oczekując wiosny. Od momentu kiedy je założyłem przejechałem prawie 4 tys. km. i w mieście i na trasie. Samochód prowadzi się pewnie i przewidywalnie. Opony nie szumią podczas jazdy. Bardzo fajny wybór polecam Sławek E.

Zobacz wszystkie opinie o produktach PIRELLI

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PIRELLI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.