PIRELLI

Pirelli - opony letnie i zimowe

W 1873 roku rozpoczęła się produkcja wyrobów gumowych w fabryce należącej do założonej rok wcześniej przez młodego włoskiego inżyniera firmy Pirelli. Opony tej marki, których kolejne generacje rozsławiły nazwę przedsiębiorstwa na całym świecie, pojawiły się na rynku motoryzacyjnym w 1901 roku. Opony Pirelli szybko zyskały popularność wśród kierowców wyścigowych, których zwycięstwa dotarły do szerszej publiczności i przyczyniły się do zwiększenia popytu. Firma Pirelli rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe, a jej wydział badawczy podjął prace nad dalszym udoskonalaniem oferty opon. Szeroko zakrojona kampania reklamowa, która towarzyszyła w latach 50. rewolucyjnej nowej oponie radialnej, przeznaczonej dla nowoczesnych samochodów o wysokich osiągach, wyznaczyła styl działania, którym do dziś wyróżnia się przedsiębiorstwo: innowacyjne produkty połączone ze starannie zaplanowaną strategią marketingową, której częścią jest między innymi słynny kalendarz Pirelli. W laboratoriach firmy wynaleziono również pierwszą na świecie oponę niskoprofilową, a ciągłe prace nad usprawnianiem ogumienia tego typu sprawiły, że niskoprofilowe opony tej marki niezmiennie cieszą się powodzeniem. Opony letnie i zimowe marki Pirelli, przeznaczone dla samochodów sportowych i z segmentu premium, charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi za sprawą nowatorskich mieszanek składników, starannego wykonania, bieżników zaprojektowanych na potrzeby pojazdów o dużej mocy i długotrwałych testów, którym poddawane są produkty tej firmy.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1872
Strona www (polska): http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/homepage.html
Strona www (świat): http://www.pirelli.com/
Katalog producenta: http://www.pirelli.com/tyre/pl/pl/car/catalog

Najnowsze opinie o produktach PIRELLI

Opony PIRELLI cinturato-all-season-plus
pezel (10 grudnia 2018)
4,9
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato All Season Plus
Zaskakująco tania jak na całoroczną Pirelli. Wykończona super, świetnie hamuje i daje radę w aucie 180-koni gdzie niektóre oponki szybko traciły przyczepność w czasie ruszania na mokrym, tutaj bezproblemowo. Dużo bezpieczniej się robi szybkie lewoskręty etc. Opona godna polecenia moim zdaniem!
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony PIRELLI cinturato-all-season-plus
Sall (7 grudnia 2018)
4,6
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato All Season Plus
Ciekawy bieznik oponka ma – wybrałem bo miala niezle opinie w necie i podobala mi się. Etykiety okej, na mokrym wzorowo po prostu praktycznie a jeśli chodzi o ekonomiczność to spalanie nie wzrosło mi względem moich poprzednich zimowych gum. Przesiadka na pirelki bardzo udana w mojej ocenie.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony PIRELLI cinturato-all-season-plus
Michał (5 grudnia 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon Cinturato All Season Plus
Opona jest zaskakująco komfortowo jak na całosezonówkę. Cicha, nie jest twarda więc ładnie drobne nierówności niweluje. Całkiem fajny bieżnik ma, póki co w każdych warunkach się sprawdziła no ale tak miało być w końcu to Pirelli za konkretne pieniadze, ale dobreze wydane, przynajmniej opona jest bezpieczna a to najważniejsze!
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych PIRELLI

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Komplet tych oponek kupiłem już w styczniu oczekując wiosny. Od momentu kiedy je założyłem przejechałem prawie 4 tys. km. i w mieście i na trasie. Samochód prowadzi się pewnie i przewidywalnie. Opony nie szumią podczas jazdy. Bardzo fajny wybór polecam Sławek E.

Zobacz wszystkie opinie o produktach PIRELLI

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PIRELLI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.