PRINS

Kity wtrysków sekwencyjnych i akcesoria Prins

Jednym ze światowych liderów w zakresie badania i produkcji alternatywnych systemów zasilania pojazdów jest holenderska firma Prins Autogassystemen BV, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych samochodowych instalacji gazowych – zarówno LPG, jak i CNG. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym sprawia, że wysokojakościowe komponenty i zestawy układów sekwencyjnego zasilania gazem firmy Prins, opracowane we współpracy z japońską korporacją Keihin, cieszą się zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i koncernów samochodowych, między innymi Proton, Honda i Volvo. Sterowane przez kontroler wtrysku benzynowego wtryskiwacze o charakterystyce porównywalnej z wtryskiwaczami benzynowymi dostarczają do wszystkich cylindrów ilość paliwa odpowiednią dla istniejącego zapotrzebowania na energię, co umożliwia zachowanie dobrych właściwości pojazdu przy minimalnej utracie mocy. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się również nowatorski system dodatkowego zasilania gazem silników wysokoprężnych, zapewniający optymalne proporcje obu paliw w oparciu o szereg parametrów działania. Jakość i bezpieczeństwo instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu marki Prins potwierdza szereg międzynarodowych certyfikatów i homologacji, natomiast główne elementy układów wykonywane są z dbałością o utrzymanie najwyższych standardów, dzięki czemu dorównują trwałością częściom wyposażenia oryginalnego.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): http://www.prinsautogas.com/en/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PRINS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.