PURFLUX

Filtry samochodowe - do kabiny, powietrza, paliwa i inne - Purflux

Pod marką Purflux, wprowadzoną na rynek w 1956 roku przez francuskie przedsiębiorstwo Filtrauto, kryje się bogaty asortyment wysokojakościowych filtrów dla samochodów osobowych i komercyjnych. W czterech zakładach produkcyjnych powstaje co roku ponad 60 milionów filtrów kabinowych, oleju, powietrza i paliwa. Wyroby marki Purflux wyróżniają się unikalną, opatentowaną metodą układania zwojów materiałów filtracyjnych w sposób, który znacząco zwiększa skuteczność ich działania. Jakość filtrów tej marki sprawiła, że wykorzystywane są one do pierwszego montażu w samochodach czołowych europejskich producentów; oferta firmy Purflux cieszy się również zainteresowaniem wymagających klientów na niezależnym rynku części zamiennych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1956
Strona www (świat): http://www.purflux.com/
Katalog producenta: http://www.sogefifilterdivision.com/catalogues/FO/scripts/accueil.php?zone=FR&catalogue=PFX&lang=PL

Produkty PURFLUX w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PURFLUX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.