PURFLUX

Filtry samochodowe – do kabiny, powietrza, paliwa i inne - Purflux

Purflux – filtry samochodowe 

Minęło kilkadziesiąt lat od czasu, gdy francuska marka Purflux zaczęła wnosić nową jakość filtrów do branży motoryzacyjnej. Choć świat samochodów osobowych i komercyjnych od 1956 roku bardzo się zmienił – produkty marki Purflux ani na chwilę nie straciły na swojej aktualności, wydaje się, że wręcz wyprzedzają obowiązujące trendy. Asortyment wprowadzany na rynek przez brand należący do przedsiębiorstwa Filtrauto potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli Ty również szukasz wysokojakościowych filtrów od wiodącego, światowego dostawcy oryginalnych części z ponad 50-letnim doświadczeniem, Purflux spełni Twoje oczekiwania. 

W ofercie Inter Cars znajdziesz kilkaset produktów sygnowanych logo marki. Są to wysokiej jakości oryginalne filtry paliwa, powietrza, oleju i kabinowe. Nie brakuje różnorodności, ponieważ producent ma świadomość jak wiele marek samochodów znajduje się na rynku. Zdecydowanie jest w czym wybierać! Co więcej – w sklepie motoryzacyjnym Inter Cars dostępne są filtry samochodowe Purflux w naprawdę atrakcyjnych cenach. 

Produkty marki Purflux– dlaczego warto je wybrać? 

Purflux jest wiodącym producentem filtrów – oryginalne i zamienne części sygnowane logo tej marki dostępne są 19 krajach na całym świecie. Filtry oleju Purflux oraz pozostałe produkty tego brandu powstają w czterech zakładach produkcyjnych. Każdego roku do dystrybucji trafia nawet 60 milionów takich wyrobów – w tym także do sklepu Inter Cars, a następnie do samochodów klientów.  

Co wyróżnia produkty marki Purflux? 

  • Precyzja wykonania,
  • staranny dobór materiałów,
  • świetny stosunek ceny do jakości,
  • szeroki wybór filtrów dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Filtry Purflux charakteryzuje również opatentowana przez markę metoda układania zwojów materiałów filtracyjnych. To właśnie dzięki niej, w porównaniu do licznych elementów oferowanych przez konkurencję, produkty od Purflux odznaczają się wyższą skutecznością i niezawodnością działania. Te same właściwości przekonały czołowych producentów europejskich marek samochodowych do wykorzystywania produktów pochodzących z fabryki Purflux. Korzystają z nich już przy pierwszym montażu w swoich pojazdach. 

Również niezależny rynek elementów zamiennych bardzo ceni ofertę tej francuskiej marki. Części zamienne Purflux potrafią odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, z jak wysoką jakością produktów masz do czynienia, jest bezpośrednie testowanie parametrów tych zamienników. Jeśli więc potrzebne są Ci części tego rodzaju – filtry powietrza Purflux to alternatywa, którą warto mieć na uwadze. Pamiętaj, że w parze z wysoką jakością, zawsze idzie tutaj atrakcyjna cena. 

Produkty od Purflux – dlaczego warto zamówić je w Inter Cars? 

Jako jeden ze sprzedawców produktów marki Purflux, Inter Cars zawsze pieczołowicie dba o wysoką dostępność filtrów tego producenta i konkurencyjne ceny asortymentu. W związku z tym, kupując części zamienne Purflux w Inter Cars, nie tylko szybko otrzymasz zamówiony produkt, ale też możesz liczyć na realne oszczędności.  

Bez względu na to, czy interesują Cię filtry kabiny Purflux, czy inne filtry tej marki – zawsze możesz liczyć na pomoc i fachowe doradztwo doświadczonego zespołu. Nasi specjaliści doskonale znają wszelkie filtry paliwa Purflux i pozostały asortyment tego producenta, dlatego po uzyskaniu od Ciebie kilku kluczowych informacji, są w stanie udzielić profesjonalnej porady. Kupując części w Inter Cars masz pewność, że otrzymujesz nowe, oryginalne produkty. 

Nie wystarczy tylko wybrać sprawdzonej marki, jak Purflux – ważna jest też kompatybilność danej części z posiadanym samochodem. W tym zakresie również można liczyć na zespół Inter Cars. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat produktów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się skontaktować ze sklepem. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1956
Strona www (świat): http://www.purflux.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PURFLUX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.