QUICK BRAKE

Hamulce tarczowe i bębnowe oraz czujniku zużycia - Quick Brake

Duńskie przedsiębiorstwo OJD w początkowych latach istnienia było dostawcą stali i metali kolorowych na potrzeby przemysłu. Założyciel firmy postanowił także zaopatrywać duńskich producentów hamulców i sprzęgieł w rurki miedziane, po czym rozpoczął poszerzanie oferty o komponenty układów hamulcowych. Tak narodziła się marka QUICK BRAKE, która funkcjonuje obecnie na wielu światowych rynkach i za sprawą wysokiej trwałości i jakości produktów cieszy się bardzo dobrą opinią wśród nabywców. Bogaty asortyment odpowietrzników, zestawów naprawczych, czujników i innych elementów układu hamulcowego pozwala dopasować niezbędną część do wielu modeli samochodów osobowych i komercyjnych produkcji europejskiej i azjatyckiej.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1971
Strona www (świat): http://www.ojd.dk/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki QUICK BRAKE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.