REZAW-PLAST

REZAW-PLAST - Opony letnie i zimowe, dywaniki i wykładziny samochodowe

Firma Rezaw Plast powstała w 1982 roku. Założycielem oraz właścicielem firmy jest Ryszard Zawół. Firma posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych i specjalizuje się w produkcji artykułów motoryzacyjnych w technologii wtrysku, extruzji i termoformowaniu próżniowym.

Rezaw Plast to dwa nowoczesne zakłady produkcyjne zajmujące w sumie powierzchnię ponad 15 tys. m². zlokalizowane w miejscowościach Zaborów oraz Karczew koło Warszawy. Firma zatrudnia łącznie ponad 100 osób.

Nowoczesny park maszynowy , najnowsze technologie , wysokie kwalifikacje pracowników i nowoczesny styl zarządzania poparte certyfikatem ISO 9001-2000 posiadanym od 2001 roku , to gwarancja wysokiej jakości i wizytówka firmy, dająca możliwość konkurowania z największymi firmami w EUROPIE.

Rezaw Plast specjalizuje się w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych do samochodów osobowych i ciężarowych. Dział kontroli i własne laboratorium cały czas nadzoruje proces produkcji i sprawdza parametry techniczne stosowanych tworzyw i wytwarzanych wyrobów na zgodność z normami dla części zamiennych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1982
Strona www (polska): http://www.rezaw-plast.pl/
Katalog producenta: http://www.rezaw-plast.pl/produkty.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki REZAW-PLAST

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.