ROMIX

ROMIX

Założona na początku lat 90. polska firma Romix Company w trakcie długoletniej współpracy z osiemnastoma czołowymi producentami zamocowań z całego świata wyspecjalizowała się w dostarczaniu elementów mocujących na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Obecnie Romix zaopatruje także placówki w Rosji, Czechach, Węgrzech i wielu innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W ofercie Romixu znajdują się spinki do zarówno współczesnych, jak i starszych modeli samochodów. Szeroka sieć sprzedaży i regularne uczestnictwo w targach samochodowych od 1995 roku pozwalają firmie na bieżąco badać stan rynku, dzięki czemu asortyment wciąż się rozszerza, obejmując już prawie wszystkie drobne elementy używane w motoryzacji, natomiast dobrze zaopatrzony magazyn pozwala znacząco skrócić czas realizacji zamówień. Romix oferuje również folie ochronne oraz zestawy naprawcze reflektorów i podnośników szyb. Producent ten jest najlepiej znany z szerokiego asortymentu spinek i innych elementów mocujących do samochodów europejskich, japońskich i amerykańskich. Klienci cenią dobrą dostępność tych produktów oraz ich korzystny stosunek jakości do ceny.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): http://romix.pl
Strona www (świat): http://romix.pl
Katalog producenta: http://www.romix.pl/oferta
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ROMIX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.