ROMIX

ROMIX

Romix – spinki do każdego samochodu 

Polska firma Romix powstała w połowie lat 90. minionego wieku w podwarszawskich Mościskach. Jej założyciele zauważyli problem z dostępem do spinek karoseryjnych i tapicerskich oraz elementów mocowania, które powszechnie stosowane były wówczas w autach. 

Spinki do mocowania listew, nadkoli, elementów wnętrza czy galanterii samochodowej łatwo ulegają uszkodzeniu podczas demontażu. W przypadku niektórych ich rodzajów jest to wręcz nieuniknione. W czasach początku działalności firmy Romix, kupno spinek było bardzo trudne. Nie wszystkie marki miały swoje sieci ASO, a oryginalne elementy często były bardzo drogie i trudno dostępne. 

Romix podjął współpracę z kilkunastoma przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją spinek, aby zaopatrywać warsztaty i zwykłych kierowców w potrzebne im elementy montażowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i dziś Romix jest największym w Polsce dystrybutorem tego rodzaju produktów. W kolejnych latach Romixy rozszerzył działalność na niemal całą Europę Środkową, a także na Niemcy, Wielką Brytanię, Finlandię czy Norwegię. 

W ofercie producenta znajdują się nie tylko spinki marki Romix, ale również liczne elementy montażowe, plastikowe części podnośników szyb czy zestawy naprawcze mocowań reflektorów. 

Reperaturki i inne elementy montażowe nadwozi Romix – wybierz specjalistów  

Romix jest firmą o bardzo wąskiej specjalizacji. Zajmuje się niemal wyłącznie dystrybucją drobnych elementów montażowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Większość asortymentu stanowią produkty z tworzyw sztucznych lub gumy, takie jak reperaturki i elementy montażowe nadwozi. 

Od Romix wielu konkurentów może się dużo nauczyć. Firma uznawana jest za eksperta w swojej dziedzinie, który o odpowiednich spinkach wie wszystko. Części zamienne Romix dobierane są przez doświadczonych handlowców w licznych zakładach produkcyjnych. Przed zamówieniem sprawdzana jest jakość i wytrzymałość danego elementu. 

Polska firma stara się zaspokoić jak najszersze potrzeby rynku i dystrybuuje ponad 1500 unikalnych części. Dużym ułatwieniem przy poszukiwaniu spinek jest stworzona przez markę wyszukiwarka spinkisamochodowe.pl, która pozwala na dobranie odpowiedniej części z oferty produktów Romix, którą docelowo można zakupić w sklepie Inter Cars. 

Wąska specjalizacja i dokładna selekcja towaru przy możliwie najszerszej ofercie powodują, że części zamienne ROMIX są idealnym wyborem, gdy poszukujesz elementów montażowych i innych drobnych części plastikowych do swojego samochodu. 

Romix – łatwa naprawa bez względu na okoliczności 

Każdemu może zdarzyć się drobna stłuczka, na przykład na parkingu czy w korku. W takich przypadkach niezwykle często ulegają uszkodzeniu listwy ozdobne, części zderzaka i inne części nadwozia wykonane z tworzyw sztucznych. Wraz z nimi niszczą się spinki oraz pozostałe elementy montażowe. 

Niektórzy kierowcy, zamiast wymienić je na nowe, korzystają z nietrwałych, nieestetycznych lub co gorsza, niszczących samochód metod naprawy (kleje, wkręty, nity itp.). Wybierając markę Romix, będziesz mógł dokupić spinki odpowiedniego typu, aby ponownie zamontować wymieniany element. Przywrócisz w ten sposób idealny wygląd swojego auta. 

Podczas drobnych kolizji uszkodzeniu ulegają często mocowania reflektorów. Są zwykle dość kruche, szczególnie w tańszych samochodach. Nawet przy uderzeniu z prędkością około 5 km/h w przeszkodę przednim rogiem mogą ulec pęknięciu lub złamaniu. Czy trzeba wówczas wymieniać cały reflektor? Nie. W ofercie marki Romix znajdziesz zestawy naprawcze mocowań do wielu modeli popularnych marek samochodowych. Dzięki nim zastąpisz oryginalne mocowanie pełnowartościowym zamiennikiem, wydając na naprawę małą część kosztu zakupu całego reflektora. 

Inną problematyczną usterką, często przytrafiającą się w autach, są awarie i uszkodzenia podnośników szyb. Mogą być powodowane zamarznięciem lub zablokowaniem, ale też wadą fabryczną. Elementy podnośników szyb Romix pozwolą Ci naprawić ten element i podobnie jak w przypadku reflektora, zaoszczędzić przy tym sporo pieniędzy. 

Części zamienne Romix zapewniają łatwą naprawę i pozwalają uniknąć prowizorycznych czy nieskutecznych rozwiązań warsztatowych (np. wkrętów zamiast spinek). Dzięki szerokiemu asortymentowi, firma gwarantuje pomoc w niemal każdej sytuacji. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): https://www.spinkisamochodowe.pl/
Katalog producenta: https://www.spinkisamochodowe.pl/katalog-c1.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ROMIX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.