ROSZ

Rosz - Torby bagażowe i pokrowce

W połowie lat 90 nasza firma, będąca wtedy jednym z największych w Polsce, producentów toreb podróżnych i plecaków ortalionowych, postawiła na obsługę branży reklamowej. Rosz obsługuje firmy praktycznie ze wszystkich branż.

Od początku działalności Firma Rosz postawiła na wysoką jakość wyrobów. Stale podnosząc kwalifikacje swoich pracowników i czerpiąc  doświadczenie z wieloletniej tradycji.  Wszystko to doprowadziło firmę do pozycji nr 1 wśród producentów toreb i plecaków reklamowych w Polsce.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1992
Strona www (polska): http://www.rosz.pl/
Katalog producenta: http://www.rosz.pl/sub.php?what=products

Produkty ROSZ w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ROSZ

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.