SACHS

Amortyzatory, sprzęgła i łożyska hydrauliczne Sachs

Sachs 

Sachs to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe. Historia firmy sięga 1895 roku, kiedy Ernst Sachs wraz ze wspólnikiem Karlem Fichtelem założyli spółkę Schweinfurter Prazisions-Kugellagerwerke Fichtel & Sachs. Od 1929 roku głównym obszarem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości podzespołów samochodowych. W latach 60. XX w. firma dokonała ekspansji na rynek Ameryki Północnej. Obecnie produkty od Sachs, powstają w 38 zakładach produkcyjnych, a marka dostępna jest na niemal wszystkich światowych rynkach części samochodowych. 

W 2001 roku niemieckie przedsiębiorstwo połączyło się z firmą ZF, która jest światowym liderem w produkcji skrzyń biegów od różnego typu pojazdów. W skład grupy ZF Freidrichshafen AG wchodzą renomowani producenci części samochodowych: Sachs, ZF, TRW, Lemforder oraz Boge. 

Niezawodne sprzęgła do Twojego auta 

Kompletne zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym to specjalność niemieckiej marki. Każdego roku na drogi wyjeżdżają miliony nowych samochodów wyposażonych w podzespoły marki Sachs. Produkty służące do przeniesienia napędu stanowią fundament ich asortymentu.  

Dociskowe tarcze sprzęgła XTend to z kolei wytrzymałe produkty marki Sachs odporne na zużycie, ekstremalne temperatury i zabrudzenia. Mechanizm sprzęgła zapewnia niezmienną siłę nacisku na pedał na każdym etapie eksploatacji. Kompaktowa budowa i niezawodność wpływają na popularność stosowania produktów niemieckiej marki przez czołowych producentów samochodów.  

Dwumasowe koła zamachowe zapewniają komfortową zmianę biegów w samochodach osobowych i dostawczych. Produkty od Sachs skutecznie izolują drgania silnika, redukują hałas i wydłużają żywotność skrzyń biegów. Zaawansowana technologia kół dwumasowych niemieckiej marki jest stosowana w samochodach pochodzących od renomowanych producentów. 

Komponenty całego sprzęgła zużywają się w podobnym czasie. W związku z tym jednoczesna wymiana tarczy sprzęgła, docisku oraz koła dwumasowego przywróci układ przeniesienia napędu Twojego samochodu do niemal nowego stanu. Zestawy występują także w wersji do zabudowy z mechanizmem różnicowym. Sprzęgła od marki Sachs, z serii Performance, przeznaczone są dla samochodów sportowych, gdzie pozwalają w pełni wykorzystać potencjał najmocniejszych silników samochodowych. 

Wybierz kompleksowy zestaw składający się z tarczy, docisku i koła dwumasowego, aby zapewnić sobie długą i bezproblemową eksploatację. Możesz też kupić wybrane elementy zestawu dostępne w ofercie producenta. 

Jeżeli chodzi o systemy aktywacji sprzęgła, to są to produkty Sachs przeznaczone dla zróżnicowanych rozwiązań technologicznych. Ruch pedału sprzęgła może być przenoszony mechanicznie z użyciem linki lub hydraulicznie przy pomocy wysprzęglika. Niemiecka marka ma w ofercie oba typy systemów. Kompletne rozwiązania niemieckiej marki w segmencie sprzęgieł dostępne są dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. 

Amortyzatory – produkty od Sachs zapewniające najlepszą przyczepność 

Asortyment amortyzatorów niemieckiej marki obejmuje części zamienne przeznaczone do wielu marek i modeli samochodów. Produkty Sachs spełniają normy OEM, a dzięki najwyższej jakości duża część asortymentu amortyzatorów stosowana jest w nowych samochodach. Dlatego kupując części zamienne do Twojego auta, wybierz rozwiązania zapewniające najwyższy poziom trwałości, bezpieczeństwa i komfortu jazdy.  

Amortyzatory oferowane przez markę występują w wersjach jednorurowych i dwururowych. Dostępne są także niezawodne kolumny prowadzące, wsporniki sprężyn do amortyzatorów z tarczą sprężynową oraz siłowniki zawieszenia przeznaczone do pojazdów z hydraulicznym układem poziomującym.  

Lekkie amortyzatory to produkty marki Sachs wykonane z aluminium. Jest to jedna z najnowszych technologii stosowanych przez firmę. Dzięki komorze zewnętrznej ze ściankami o zróżnicowanej grubości amortyzatory są znacznie bardziej wytrzymałe przy dużych obciążeniach.  

Nie zwlekaj i wymień zużyte części na produkty marki Sachs. Dzięki temu Twój samochód będzie tak samo sprawny, jak pierwszego dnia po zakupie. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1895
Strona www (polska): https://aftermarket.zf.com/pl/pl/sachs/menu-glowne/
Katalog producenta: https://aftermarket.zf.com/go/en/sachs/home/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SACHS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.