SAINT-GOBAIN SEKURIT

SAINT-GOBAIN SEKURIT

Założenie Grupy Saint-Gobain miało miejsce we Francji wraz z powołaniem Królewskiej Huty Szkła w 1665 roku. W 2015 roku obchodzi więc ona jubileusz 350-lecia swojej działalności. Obecnie grupa SG jest światowym liderem w dbałości o zrównoważone środowisko oraz innowacyjności w dostarczaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Saint-Gobain zostało docenione i uznane przez Thomson Reuters za jedną ze 100 najlepszych firm inowacyjnych świata. Saint-Gobain Sekurit jest i zawsze był pionierem torującym drogę do samochodów przyszłości. To dlatego co drugi europejski samochód jest wyposażony w szyby marki Sekurit. Wszystkie zamienniki szyb samochodowych marki Saint-Gobain Sekurit produkowane są przy użyciu tych samych specyfikacji i norm produkcyjnych co oryginalne wyposażenie stosowane w montażu. Jakość tych szyb jest więc identyczna jak szyb OEMowych.

Szyby samochodowe Saint-Gobain dzielą się na:

• Saint-Gobain Sekurit (OEM - Original Equipment Manufacturer dla samochodów osobowych)

• Saint-Gobain Sekurit Transport Division (OEM dla innych środków transportu)

• Saint-Gobain Autover (dostawca oryginalnych części do wszystkich pojazdów transportowych dla rynku wtórnego)

Siedziba Saint-Gobain zlokalizowana jest w Paryżu, firma posiada 40 oddziałów i zakładów produkcyjnych w 22 krajach i zatrudnia ponad 200.000 pracowników.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1665
Strona www (polska): http://www.saint-gobain.pl/grupa_saint_gobain/
Strona www (świat): http://www.saint-gobain-sekurit.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SAINT-GOBAIN SEKURIT

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.