SAVA

Sava - opony letnie i zimowe

Fabryka wyrobów gumowych Vulkan, założona w 1921 roku w słoweńskim mieście Kranj, wypromowała markę Sava na międzynarodowych rynkach w 1946 roku. Słoweńskie opony, produkowane we współpracy z firmą Semperit, zyskały dobrą opinię wśród klientów dzięki wysokiej trwałości i zastosowaniu nowoczesnych technologii. Amerykańska korporacja Goodyear zainteresowała się stale rozbudowywanym przedsiębiorstwem i w 2004 roku stała się jego właścicielem. Obecnie bogaty asortyment opon marki Sava cieszy się popularnością na całym świecie – wielosezonowe, zimowe oraz letnie opony dla samochodów osobowych i dostawczych zaprojektowane jest z myślą o kierowcach, którzy wymagają od ogumienia niezawodności i dobrych właściwości jezdnych w przystępnej cenie.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1921
Strona www (polska): http://www.savaopony.pl/
Strona www (świat): http://www.sava-tires.com/
Katalog producenta: http://www.sava-tires.com/sava/pl/tires/

Najnowsze opinie o produktach SAVA

Opony SAVA intensa-hp
miłośnik mercedesa (9 marca 2016)
4,0
dobra Wszystkie rozmiary opon Intensa HP
Witam przejeździłem zimę na nowych są dobre jak mam za używkę dać 160 zł za sztukę to dołożę 50 zł do sztuki i mam z gwarancją, nową ,zamierzam kupić komplet nowych na lato -już zamówiłem
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony SAVA intensa-hp
Sieniek (29 czerwca 2014)
3,3
dostateczna Wszystkie rozmiary opon Intensa HP
Sava służy mi od dobrych paru lat mam zimówki tej firmy i bardzo mi odpowiadaja. Intensa sprawia ze mój samochod zaczyna przypominac tramwaj tak się ladnie trzyma trasy.;) na prostej można mknac jak strzala.poza tym sa cichutkie i nie trzeba na nie wydawac kokosow
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony SAVA intensa-hp
Niko73 (27 czerwca 2014)
3,8
dobra Wszystkie rozmiary opon Intensa HP
4 sezony wiec mogę się wypowiedziec. Dla mnie rewelacja dawno mi się tak passata fajnie nie prowadzilo jak w nich.;) jezdze wiecej po wiejskich drogach niż po miescie a wiadomo jak z tym bywa. W swoim przedziale cenowym najlepsze nie wierze ze można za taka kase znalezc cos lepszego.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SAVA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.