PROMILER

PROMILER - alkomaty

Alkomaty PROMILER to urządzenia zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W pewnych sytuacjach trzeźwość ma wagę życia. Tam gdzie liczy się życie nie ma miejsca na kompromisy. Alkomaty PROMILER – nie tylko dla Policji.
Z alkomatów PROMILER korzysta polska Policja, Żandarmeria Wojskowa i inne służby. Zaufaj wyborom fachowców.
Na rynku znaleźć można wiele urządzeń będących alkomatami tylko z nazwy. Wagę tego problemu doceniła Komisja Europejska wydając normę EN-16280, dzięki której jasno można oddzielić ziarno od plew. Certyfikacja na zgodność z EN-16280 trwa 12 miesięcy i obejmuje 33 kategorie istotnych parametrów. Tylko najlepsze urządzenia otrzymują certyfikację na zgodność z tą normą.
AL 8000 – flagowy model PROMILER najprawdopodobniej jako pierwszy alkomat osobisty na świecie otrzymał certyfikat na zgodność z tą bardzo wymagającą normą. Norma EN-16280 ma również status polskiej normy jako EN-PN 16280.
Urządzenia PROMILER od początku do końca są projektowane i produkowane w SENTECH Korea Corporation i nie pochodzą od przypadkowo dobranych kooperantów. Wszystkie urządzenia osobiste PROMILER objęte są bezpłatną opieką serwisową przez cały czas trwania gwarancji. Pracownicy PROMILER zawsze chętnie służą swoją wiedzą i wsparciem wszystkim użytkownikom alkomatów PROMILER.
Najwyższa jakość PROMILER. Począwszy od produkcji przez profesjonalne doradztwo sprzedażowe po opiekę posprzedażną PROMILER zawsze dąży do zapewnienia najwyższych standardów jakości.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): http://promiler.pl/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych PROMILER

Ocena: (None) brak!
Jakość (2) 2
Trwałość (2) 2
Cena (3) 3
Satysfakcja (2) 2

Przeciętny alkomat. Niestety wyniki pomiarów są obarczone dużym błędem. Plus za niską cenę.

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

MAM TEN ALKOMAT PONAD ROK SPRAWDZA SIĘ W DZIAŁANIU.RAZ MIAŁEM KONTROLĘ POLICYJNĄ PO WYPICIU POPRZEDNIEGO DNIA ALKOHOLU

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

bardzo dobry ,zeby jeszcze dawali pol litra gratis na test

Zobacz wszystkie opinie o produktach PROMILER

Produkty PROMILER w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki PROMILER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.