SHELL

Oleje silnikowe, przekładowe i specjalne - Shell

Royal Dutch Shell, powstały w wyniku fuzji niewielkiej holenderskiej spółki wydobywczej założonej pod patronatem króla Willema III oraz brytyjskiej firmy eksportującej olej mineralny z Indii, jest obecnie drugim co do wielkości koncernem energetycznym na świecie, obecnym w ponad 90 krajach. Charakterystyczny żółto-czerwony logotyp widnieje nie tylko na produktach przeznaczonych dla samochodów – firma wytwarza i sprzedaje również paliwo lotnicze, a także wysokiej klasy asfalty i inne produkty bitumiczne.

Specjaliści koncernu bezustannie udoskonalają paliwa i oleje, zarówno samochodowe, jak i motocyklowe, dzięki doświadczeniom płynącym z długoletniej współpracy z Ferrari w wyścigach Formuły 1 oraz Ducati w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Stacje wydobywcze Shell zapewniają 3% rocznej światowej produkcji gazu ziemnego i 2% rocznej światowej produkcji ropy naftowej, co przekłada się na ponad 3 miliony baryłek dziennie. Roczny przychód firmy przekracza 350 miliardów dolarów. Pierwsze stacje paliw Shell, oferujące szeroki zakres paliw wysokiej jakości, pojawiły się w Polsce w 1992 roku; do chwili obecnej powstało ich około 400.

Rodzina samochodowych olejów silnikowych Shell Helix należy do najlepiej znanych produktów koncernu. Wszystkie oleje Shell Helix zawierają dodatki czyszczące, które pozwalają skutecznie usuwać nagromadzone osady. Zarówno badania przeprowadzone przez sam koncern, jak i testy wykonywane w niezależnych ośrodkach wykazały, że stosowanie oleju tej marki poprawia pracę i żywotność silnika.


Reklama Shell Helix Ulrta PurePlus Technology

Wywiad z Bobem Sutherlandem
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1907
Strona www (polska): http://www.shell.pl/
Strona www (świat): http://www.shell.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SHELL

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.