SNR

SNR - Piasty i łożyska kół oraz rozrządy

W 1916 roku wybudowana w mieście Annecy fabryka, własność firmy założonej przez szwajcarskiego kowala Jacques'a Schmida, rozpoczęła produkcję łożysk. Wzrost popytu w okresie międzywojennym spowodował szybki rozwój przedsiębiorstwa. W latach powojennych firma została przejęta przez Renault i zmieniła nazwę na znaną obecnie – SNR. Już w połowie lat 50. fabryki SNR wytwarzały dziesiątki tysięcy łożysk dziennie, a produkcja rosła wraz z zapotrzebowaniem na części używane w samochodach francuskich marek. Udział firmy w przedsięwzięciach z branży lotniczej i astronautycznej pozwolił jej na wypracowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym jej asortyment skierowany na rynek motoryzacyjny – szeroki zakres łożysk, elementów układu zawieszenia oraz zestawów rozrządu, przeznaczonych dla samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich – cechuje się wysoką jakością i trwałością. Łożyska tej firmy wykorzystywane są również do pierwszego montażu w samochodach marki Renault.

Obecnie produkty firmy SNR sprzedawane są w ponad 120 krajach. Firma SNR jest jednym z czołowych producentów zestawów rolek, napinaczy i pasków rozrządu dla pojazdów wielu marek. Precyzja wykonania oraz niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny powodują, że wyroby tej marki cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1916
Strona www (świat): http://snr-ntn.co.uk/
Katalog producenta: https://www.ntn-snr.com/catalogue/fr/en-en/index.cfm?page=/catalogue/home/ra
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SNR

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.