SONAX

Sonax - Odrdzewiacze

W 1950 roku na niemieckim rynku pojawił się nowy rodzaj wosku do pielęgnacji karoserii, opracowany przez niewielką firmę z Neuburga i nazwany SONAX. Preparat okazał się tak popularny, że przedsiębiorstwo wkrótce zwiększyło produkcję i rozszerzyło asortyment o kolejne innowacyjne kosmetyki samochodowe. Nieustannie ulepszane receptury i dbałość o zachowanie wysokiej jakości sprawiły, że produkty marki SONAX cieszą się obecnie zainteresowaniem klientów w ponad 80 krajach. Skuteczność wyrobów tej marki potwierdza szereg certyfikatów i odznaczeń przyznanych w niezależnych testach. SONAX PremiumClass, gama produktów przeznaczonych do pielęgnacji lakieru, dzięki zawartości wosku karnauba i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii jednocześnie podkreśla kolor oraz zapewnia długotrwałą ochronę elementów karoserii.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1950
Strona www (świat): http://www.sonax.com/
Katalog producenta: http://www.sonax.com/Car-Care/Products
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SONAX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.