SPIDAN

Spidan - Wały napędowe, przeguby, półosie i osłony

Spidan jest marką komponentów układów napędowych produkowanych przez koncern technologiczny GKN, jednego ze światowych liderów tej branży na rynkach motoryzacyjnych i lotniczych. Firma, której najwcześniejsza historia związana jest z hutą żelaza otwartą w 1759 roku w Walii, na początku XX wieku zajmowała się wyrobem śrub, nakrętek i mocowań. Pod koniec lat 50. ubiegłego wieku działające już na wszystkich kontynentach przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję przegubów homokinetycznych, przeznaczonych dla wałów napędowych montowanych w samochodzie Austin Mini; ogromna popularność owego modelu i innych samochodów z napędem na przednie koła spowodowała znaczny wzrost zapotrzebowania na tego rodzaju części. Przyspieszyło to dalszy rozwój koncernu i przyczyniło się do przeznaczenia większej części zasobów na cele badania, projektowania i unowocześniania technologii układów napędowych. Obecnie zakłady produkcyjne GKN działają w ponad 30 krajach, wytwarzajac szeroki zakres komponentów dla samochodów azjatyckich i europejskich marek. Półosie, wały napędowe, przekładnie kierownicze, sprężyny i inne elementy układów napędowych tej firmy cechują się niezwykle wysoką jakością, ponieważ doświadczenie i możliwości koncernu GKN pozwalają na dopracowanie wyrobów na każdym etapie – od produkcji materiałów do wykończenia. Powstające w fabrykach elementów oryginalnych części marki Spidan spełniają oryginalne specyfikacje producentów pojazdów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1759
Strona www (polska): http://www.gknservice.com/pl/
Strona www (świat): http://www.gknservice.com/
Katalog producenta: http://www.gknservice.com/pl/samochody_osobowe/katalog_online.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SPIDAN

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.