STAKO

Stako - mocowania zbiorników walcowych

Założony w roku 1967 przez Michała Staniuka Zakład Ślusarsko-Kotlarski produkował cysterny i zbiorniki o różnych wielkościach i pojemnościach do przechowywania gazu ciekłego. W roku 1989 firma przyjęła nazwę Zakład Wyrobów Metalowych "STAKO" i rozpoczęła produkcję zbiorników ciśnieniowych na gaz propan-butan do zasilania samochodów. Od dwóch lat STAKO rozwija technologię i produkcję ciśnieniowych zbiorników kompozytowych, przeznaczonych do zasilania napędu samochodów osobowych i ciężarowych sprężonym gazem ziemnym (metanem).
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1967
Strona www (polska): http://www.stako.pl/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych STAKO

Ocena: (None) brak!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Zbiornik dobrej jakości renomowanej firmy STAKO potwierdzony badaniem przez tą firmę.

Zobacz wszystkie opinie o produktach STAKO

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki STAKO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.